Një 35 vjeçar humbi jetën pasi e zuri dheu poshtë teksa po hapte themelet e banesave.

Ngjarja u regjistrua sot (6 shkurt) rreth orës 14:45, në lagjen “Emin Matraxhiu”, të Elbasanit.

“Shtetasi S.B., , rreth 35 vjeç, duke punuar për hapjen e themeleve të banesave, e ka zënë dheu poshtë, dhe si pasojë ka ndërruar jetë” informoi policia e Elbasanit.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjare dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.