LAJME
KONCESIONI I RI, 100 MILIONË EURO PËR LABORATORËT; INVESTIMI 9.9 MLN

Kompania që ka fituar për 10 vjet koncesionin e ...

"DERBI I MBIJETESËS", FITON VLLAZNIA

Vllaznia ka triumfuar ne derbin e mbijeteses se ...

TRISHTIMI I FËMIJËVE SHQIPTARË, 94% E SHOHIN TË ARDHMEN JASHTË VENDIT

Shqipëria nuk është një vend i bukur për të ...

VLLAZNIA-LUSHNJA, PJESA E PARË PËRFUNDON 2-0

Ka perfunduar 2 - 0 pjesa e pare e takimit mes ...

BOKS, KUPA E SHQIPËRISË NË SHKODËR

Shkodra sërish do të jetë mikpritëse e një tjetër ...

67 % E TË RINJVE KONSUMOJNË ALKOOL

Konsumi i alkoolit nga nxënës të shkollave të ...

PËRJETËSISHT BURG PËR “KASAPIN” SERB

Përjetësisht në burg! Është ky dënimi i Gjykatës ...

BARDH SPAHIA NË TONIGHT STAR PLUS

Deputeti I Partisë Demokratike Bardh Spahia ka ...

“TAKOHEMI PËR NJË LIBËR” NË “EDITH DURHAM”

Fushata e leximit “Takohemi për një libër” ...

VLLAZNIA-LUSHNJA, GILMAN LIKA KALON SHKODRANËT NË AVANTAZH

Po luhet ne stadiumin e Shkodres "Loro Boriçi" ...

RAMA: AKADEMIA E SHKENCAVE, KUFOMA E VETËVETES

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me ...

BURG PËR JETË PËR "KASAPIN E BOSNJES", GJYKATA E HAGES JEP VENDIMIN

Ratko Mlladiç shpallet fajtor. Ai është dënuar me ...

HARADINAJ: QËLLIM I QEVERIVE SHQIPTARE, HEQJA E KONTROLLIT KUFITAR

Kryeministri i Kosovës ka folur  për takimin e ...

XHAÇKA: USHTARË SHQIPTARË PRANË FA AFGANE

Një kontigjent i Forcave Speciale shqiptare së ...

POLICIA E KOSOVËS NË KËRKIM TË ALBIN KURTIT

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ...

RAPORTI ME RAMËN, META: PARTIA IME ËSHTË KUSHTETUTA

Raportet me Edi Ramën nuk kanë asnjë ndikim në ...

SOT DËNOHET RATKO MLLADIÇ

Gjykata e Hagës sot pritet të japë dënimin e ...

DEPUTETI I PD: RAMA EMËRIME POLITIKE NË KRYE TË SPITALEVE

Partia Demokratike i quan farsë konkurset për ...

REKOMANDIMET E BE, BALLA: PLAN VEPRIMI, DREJTËSIA PO ECËN

Nga punimet e Komitetit të Punëve të Jashtme të ...

GJYKATA KUSHTETUESE E BLLOKUAR, S’KA KUORUMIN PËR TË MARRË VENDIME

Gjykata Kushtetuese duket se është në pamundësi ...

KRONIKE
OPERACIONI ‘VJESHTË 2017’, MAKINAT E BLINDUARA I KTHEHEN PRONARIT

Një nga goditjet më të rëndësishme të aksionit ...

GRABITJE, I MERREN LEKËT KAMERIERIT TË NJË LOKALI

Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në ...

TRAGJEDI NË FAMILJE, GJEJNË FËMIJËN TË VARUR

Një tragjedi ajo e ndodhur këtë të mërkurë në një ...

DEL NGA BURGU, SHQIPTARIT 65-VJEÇAR I KAPEN 1 KG KOKAINË

Karabinierët e Bagnolo Mellas në provincën e ...

DROGË E ARMË, ARRESTOHEN DY SHQIPTARË NË ROMË PAS NDJEKJES NGA POLICIA

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia e Romës, ...

OPERACIONI ‘VJESHTË 2017’, MAKINAT E BLINDUARA I KTHEHEN PRONARIT
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

OPERACIONI ‘VJESHTË 2017’, MAKINAT E BLINDUARA I...

Një nga goditjet më të rëndësishme të aksionit policor të pagëzuar “Vjeshtë 2017” të Policisë së Shtetit dhe që më pas rezultoi një flluskë sapuni, ka qenë bllokimi i tre automjeteve të blinduara në Tiranë në fund të muajit...
GRABITJE, I MERREN LEKËT KAMERIERIT TË NJË LOKALI
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

GRABITJE, I MERREN LEKËT KAMERIERIT TË NJË LOKALI

Një grabitje ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë ku një person ka hyrë në një lokal dhe i ka marrë xhiron ditore një kamerieri.
TRAGJEDI NË FAMILJE, GJEJNË FËMIJËN TË VARUR
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

TRAGJEDI NË FAMILJE, GJEJNË FËMIJËN TË VARUR

Një tragjedi ajo e ndodhur këtë të mërkurë në një familje në një fshat në Belsh, ku fëmija 12-vjeçar është gjetur i varur.
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

"DERBI I MBIJETESËS", FITON VLLAZNIA

Vllaznia ka triumfuar ne derbin e mbijeteses se zhvilluar ne stadiumin" Lloro Borici."
DEL  NGA BURGU, SHQIPTARIT 65-VJEÇAR I KAPEN 1 KG KOKAINË
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

DEL NGA BURGU, SHQIPTARIT 65-VJEÇAR I KAPEN 1 KG KOKAINË

Karabinierët e Bagnolo Mellas në provincën e Breshias kanë arrestuar në flagrancë, duke shitur kokainë, një shqiptar 65-vjeçar, i papunë dhe me precedentë.
DROGË E ARMË, ARRESTOHEN DY SHQIPTARË NË ROMË PAS NDJEKJES NGA POLICIA
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

DROGË E ARMË, ARRESTOHEN DY SHQIPTARË NË ROMË PAS...

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia e Romës, pasi janë kapur me armë, drogë e dokumente fals.
SHQIPTARI ME DY KINEZË PASTROI 1.8 MLN PAUNDË BRENDA 2 JAVËSH
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

SHQIPTARI ME DY KINEZË PASTROI 1.8 MLN PAUNDË BRENDA 2...

Një gjykatë britanike dënoi tre persona, dy kinezë dhe një shqiptar për pastrim parash.
TENTOI TË SHTYPTE ME MAKINË ISH-TË DASHURËN SHQIPTARE, PRANGOSET ITALIANI
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

TENTOI TË SHTYPTE ME MAKINË ISH-TË DASHURËN SHQIPTARE,...

Një grua shqiptare me banim në Romë është dhunuar, persekutuar e kërcënuar deri me vrasje nga ana e një qytetari roman 57-vjeçar, me të cilin kishte pasur lidhje më parë.
VLLAZNIA-LUSHNJA, PJESA E PARË PËRFUNDON 2-0
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

VLLAZNIA-LUSHNJA, PJESA E PARË PËRFUNDON 2-0

Ka perfunduar 2 - 0 pjesa e pare e takimit mes Vllaznise dhe Lushnjes.
MEDIAT E IZRAELIT PROMOVOJNË THETHIN
Ndryshimi i fundit Nen 22 2017

MEDIAT E IZRAELIT PROMOVOJNË THETHIN

Vijon promovimi i alpeve shqiptare nga te huajt. Kete here ne fokus te nje dokumentari te realizuar nga mediat izrealite ka qene Thethi. Dokumentari nuk ka qene i fokusuar vetem tek bukurite mahnitese te kesaj perle te apleve shqiptare por mbi te...

Aktualitet

MARKETING
RESTORANT "SPAGHETI & FISH COLOSSEO", TIRANË:  QETËSIA E AMBJENTIT DHE SHIJA E PRODHIMEVE TË DETIT JU SHOQËROJNË NË CDO STINË TË VITIT. JU MUND TË ZGJIDHNI DHE TË SHIJONI PESHKUN E FRESKËT, TË SHIJONI SPAGHETI SI ASKUND TJETËR, TA SHOQËRONI ME VERËRAT MË CILESORË. MIKPRITJE TRADICIONALE, ÇMIME TË ARSYESHME. ADRESA: TEK KRYQEZIMI I "21 DHJETORIT", 150 m PAS HOTEL "MONDIAL". RRUGA "KONGRESI I LUSHNJES" Nr.14, TIRANË. TEL 042240133 & CEL 0692074555.JU MIREPRËSIM  "PIAZZA PARK": GJITHMONË ME SHËRBIMET MË TË MIRA, BAR DHE RESTORANT ME KUALITETIN MË TË MIRË. PICA FURRE DRURI, PICA TAXI, GJITHASHTU DHE PASTIÇERI FANTASTIKE. FËMIJËT GJEJNË ARGËTIM NË KËNDIN E TYRE TË LOJRAVE. NË AMBJENTET TONA FAMILJA BASHKOHET PËR TË KALUAR ORËT MË TË BUKURA. TELEFONONI NË NUMRIN: 022249090  ADRESA: SHESHI "LUIGJ GURAKUQI", SHKODËR    -------------- PËR REKLAMIMIN E BIZNESIT TUAJ: NA  KONTAKTONI NË KËTË Nr.CEL: 069 60 95 654 OSE  E-MAIL marketing@starplus-tv.com  -------------- AUTOSERVIS "MILANO": I SPECIALIZUAR NE ITALI QE NE VITIN 1994 PER RIPARIMIN E KARROMBOLEVE DHE LYERJEN E MAKINAVE ,LYERJE CILESORE NE FURRE DHE PJEKJE BOJE ME 10 VJET GARANCI, SALDIME PLASTIKE, PASTRIM FENERESH,SHERBIME MEKANIKE DHE XHENERIKE C'DO GJE QE NEVOITET PER RIPARIMIN E MAKINAVE. C'DO TE HENE  PUNIMET E PARA JANE ME 50% ZBRITJE. KEMI  KURSE PER LYERJE MAKINASH.  NA GJENI: SUPERSTRADA SHKODER-TIRANE Km 1, TEL:0693598783  --------------
E hene, 20 Nentor 2017 14:14

FESTAT E NËNTORIT, SHKODRA KUQ E ZI

Kjo është pamja që pedonalja “28 Nëntori” ka marrë këtë të hënë.

E hene, 20 Nentor 2017 14:13

DITA E TË DREJTAVE TË FËMIJËVE

Me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve, Bashkia Shkodër në bashkëpunim me Drejtorinë e Shërbimeve Sociale, Strehimit dhe Shëndetit Publik organizuan një takim me fëmijë të qytetit të Shkodrës me synim informimin e veprimtarive të cilat zhvillohen çdo ditë në shërbim të fëmijëve.

E hene, 20 Nentor 2017 13:00

PUKË, THYHET MORATORIUMI I GJUETISË

Vijon puna nga Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e rasteve të gjuetisë së paligjshme. Bllokohen 3 armë gjahu nga Policia në momentin e konstatimit të ushtrimit të gjuetisë së paligjshme.

Edhe kryeministri Edi Rama ka shprehur ngushëllimet për vdekjen e kompozitorit të njohur Aleksandër Lalo.

Edhe Presidenti i Shqipërisë ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të kompozitorit Aleksandër Lalo.

E hene, 20 Nentor 2017 09:44

KUKËSI ZGJOHET I BARDHË

Qarku i Kukesit eshte zgjuar i bardhe kete mengjes dhe reshjet e bores kane arritur deri ne 6 cm ne zonat malore.

Kryeministri Rama ka dedikuar nje status per “Diten Boterore te Femijeve” ku uron jave te mbare dhe shkruan dhe shkruan se “perpjekjet nuk do ndalen asnje dite per te ndertuar per femijet Shqiperine Europiane qe duam”

Kanë nisur edhe reshjet e para të borës për këtë dimër, ku në zonat juglindore, trashësia ka arritur deri në 30 cm.

Faqja 9 ne 2377
Aktualitet
MEDIAT E IZRAELIT PROMOVOJNË THETHIN

Vijon promovimi i alpeve shqiptare nga te huajt. ...

45 MILION EURO PËR ENERGJINË ELEKTRIKE

Shqipëria është zhytur në një krizë të rëndë ...

VELIPOJË, INVESTIM NË KANALE VADITËSE

Pas 27 vitesh ne fshatrat e njesise ...

E merkure, Nen 22 2017 0 koment
OPERACIONI ‘VJESHTË 2017’, MAKINAT
Një nga goditjet më të rëndësishme të aksionit policor të pagëzuar “Vjeshtë 2017” të
E merkure, Nen 22 2017 0 koment
"DERBI I MBIJETESËS", FITON
Vllaznia ka triumfuar ne derbin e mbijeteses se zhvilluar ne stadiumin" Lloro Borici."
E merkure, Nen 15 2017 0 koment
Ja cilat janë kostot e prodhimit
Në këtë artikull do t'ju sjellim disa informacione që lidhen me kostron e prodhimit të

Kush eshte online

Momentalisht janë online 307 vizitor

FARMACI VITA
Adresa :Përballe Universitetit “Luigj Gurakuqi”

  • SOT NE STAR PLUS TV
  • Studio e Hapur
  • Star Sport

22/11/2017  

 

07.00 – 07.30   LAJME 
07.30 – 07:55   SHTYPI I DITES
08.00 – 08:55   INFO PLUS
10.00 – 10.30   LAJME 
10.30 – 10:55   SHTYPI I DITES
12.00 – 12.30   LAJME  
12.35 – 13:00   RAJON DHE BOTE
13:00 – 14:20   TONIGHT 
14.30 – 15.00   LAJMET E DREKËS
15.05 – 15:50   STUDIO E HAPUR 
16:00 – 16:25   LAJME
16:30 – 17:20   SPORT+     
17.30 – 18:00   LAJME
18.00 – 18:30   VOA
18.30 – 18:55   SPORT+      
19:00 - 19:50   RAJON DHE BOTE
20.00 – 20:25   LAJMET KRYESORE  
20:30 – 21:00   STUDIO E HAPUR  
21:05 - 22:30   FILM -TRANSPORTER 2 
22.30 – 23.00   LAJMET E DARKËS
23:05 – 00:25   FILM-THE PRINCE
00:30 – 07.00   PROGRAMI I NATES

 

Publicitet

BEAUTYLINE SHKODER 0685368363

TEKNOLOGJI

LAJME NGA BOTA

SHKENCËTARËT: 2018-TA DO TË

Shkencëtarët kanë parashikuar se viti 2018, do të jetë viti

Me shume

DEHET USHTARI, E PËSON GJITHË

Ushtria amerikane ka ndaluar të gjithë ushtarët e

Me shume

VDES NË SPITAL KILLERI I

Serialkilleri amerikan Charles Manson ka ndërruar jetë në

Me shume

INCIDENT TEK SHTËPIA E

Incident tek Shtëpia e Bardhë, një person tenton të kalojë

Me shume

125 ZOGJTË EKZOTIKË TË

Policia në Indonezi ka goditur një rrjet kontrabande me

Me shume

“GJAK KRISHTLINDJESH,

I ashtëquajturi Shteti Islamik i njohur si ISIS ka lëshuar

Me shume

PROGRAME