LAJME
SULM NË AMBASADËN E IZRAELIT, 1 I VDEKUR DHE 1 I PLAGOSUR

Jordani, sulm në ambasadën e Izraelit, 1 i vdekur ...

TË HËNËN CEREMONIA - META BETOHET SI PRESIDENT,SHOQERUESE E BIJA

Të hënën ceremonia - Meta betohet si President

GJENDET I VDEKUR GAZETARI I "WALL STREET”, FITUES I ÇMIMIT PULITZER

Gjendet i vdekur gazetari i "Wall Street”, fitues ...

GJENDEN TË VDEKUR NË NJË KAMION 8 PERSONA NË SHBA

Gjenden të vdekur në një kamion 8 persona në SHBA

...
JAVËN E ARDHSHME VLLAZNIA FIRMOS KONTRATAT E PARA?

 Javën e ardhshme pritet të sjellë edhe lëvizjet ...

RRUGA E VILUNIT, ME PLUHUR DHE PA KANALIZIME

Kjo është rruga e Vilunit, më pak se 100 metër ...

“SH. J. F.”, MBYLLET EDICIONI I TETË

Pasi gjallëroi për disa ditë me radhë jetën ...

BASHA RIZGJIDHET NË KRYE TË PD-së

 Lulzim Basha konfirmohet sërish në krye të ...

INTERPOL: ISIS, 137 KAMIKAZË GATI PËR TË GODITUR EUROPËN

Të paktën 137 militantë të Shtetit Islamik janë ...

PAS FITORES SË BASHËS, PATOZI: ABSURDI KA KAPËRCYER ÇDO KUFI

Astrit Patozi ka reaguar pas shpalljes së ...

DERI TANI NË OHËR JANË SHËNUAR MBI NJË MIJË TËRMETE

Pas Turqisë dhe Greqisë edhe Maqedonia goditet ...

GJERMANI - NJË VIT PAS MASAKRËS NË MYNIH

Një vit më parë, një nxënës vrau në një qendër ...

ANALISTËT: KOSOVA PO FUTET NË KRIZË INSTITUCIONALE

Përgatitjet për zgjedhjet lokale të cilat janë ...

A DO TË “SHKRIJË” LULZIM BASHA?

Anëtarët e Partisë Demokratike në të gjithë ...

EDUART SELAMI: PABARAZI NË PROCES

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, ...

VIJON “SHKODRA JAZZ FESTIVAL”

Ka vijuar në natën e dytë “Shkodra Jazz festival” ...

KAMPI VEROR NË DAJÇ, SPORTE DHE EDUKIM

Fëmijët e moshës 7-16 vjeç në Njësinë ...

KRONIKE
VDES PUNËTORI NË KRYE TË DETYRËS, ARRESTOHET PËRGJEGJËSI TEKNIK

Vdes punëtori në krye të detyrës, arrestohet ...

GRABITEN DY PUSHUES U MERREN BIZHUTERITË E MIJËRA LEKË DHE EURO

Grabiten dy pushues u merren bizhuteritë e mijëra ...

AKSIDENT NË BUSHAT TË SHKODRËS, DY TË PLAGOSUR

Aksident në Bushat të Shkodrës, të paktën dy të ...

ZBARDHEN DETAJE PER VRASJEN E PAREALIZUAR TE AKTORIT

Zbardhen detaje rreth vrasjes se parealizuar te ...

OPERACIONI ANTIDROGË TRAFIKANTËT FLAKIN 210 KG KANABIS NË LUME

Operacioni antidrogë trafikantët flakin 210 kg ...

SULM NË AMBASADËN E IZRAELIT, 1 I VDEKUR DHE 1 I PLAGOSUR
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

SULM NË AMBASADËN E IZRAELIT, 1 I VDEKUR DHE 1 I PLAGOSUR

Jordani, sulm në ambasadën e Izraelit, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur
TË HËNËN CEREMONIA - META BETOHET SI PRESIDENT,SHOQERUESE E BIJA
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

TË HËNËN CEREMONIA - META BETOHET SI...

Të hënën ceremonia - Meta betohet si President
GJENDET I VDEKUR GAZETARI I
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

GJENDET I VDEKUR GAZETARI I "WALL STREET”, FITUES I...

Gjendet i vdekur gazetari i "Wall Street”, fitues i çmimit Pulitzer
RADHË DERI NË 3 KM NË HYRJE TË QYTETIT TË SHKODRËS
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

RADHË DERI NË 3 KM NË HYRJE TË QYTETIT TË SHKODRËS

Radhë deri në 3 km në hyrje të qytetit të Shkodrës
VDES PUNËTORI NË KRYE TË DETYRËS, ARRESTOHET PËRGJEGJËSI TEKNIK
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

VDES PUNËTORI NË KRYE TË DETYRËS, ARRESTOHET...

Vdes punëtori në krye të detyrës, arrestohet përgjegjësi teknik.
GRABITEN DY PUSHUES U MERREN BIZHUTERITË E MIJËRA LEKË DHE EURO
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

GRABITEN DY PUSHUES U MERREN BIZHUTERITË E MIJËRA LEKË...

Grabiten dy pushues u merren bizhuteritë e mijëra lekë dhe euro
AKSIDENT NË BUSHAT TË SHKODRËS, DY TË PLAGOSUR
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

AKSIDENT NË BUSHAT TË SHKODRËS, DY TË PLAGOSUR

Aksident në Bushat të Shkodrës, të paktën dy të plagosur
ZBARDHEN DETAJE PER VRASJEN E PAREALIZUAR  TE AKTORIT
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

ZBARDHEN DETAJE PER VRASJEN E PAREALIZUAR TE AKTORIT

Zbardhen detaje rreth vrasjes se parealizuar te aktorit
OPERACIONI ANTIDROGË TRAFIKANTËT FLAKIN 210 KG KANABIS NË LUME
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

OPERACIONI ANTIDROGË TRAFIKANTËT FLAKIN 210 KG KANABIS...

Operacioni antidrogë trafikantët flakin 210 kg kanabis në lume
SHQIPTARI DJEG GRUAN ME ACID DHE ZHDUKET ME DY FËMIJËT
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

SHQIPTARI DJEG GRUAN ME ACID DHE ZHDUKET ME DY FËMIJËT

Shqiptari djeg gruan me acid dhe zhduket me dy fëmijët

Aktualitet

MARKETING
RESTORANT "SPAGHETI & FISH COLOSSEO", TIRANË:  QETËSIA E AMBJENTIT DHE SHIJA E PRODHIMEVE TË DETIT JU SHOQËROJNË NË CDO STINË TË VITIT. JU MUND TË ZGJIDHNI DHE TË SHIJONI PESHKUN E FRESKËT, TË SHIJONI SPAGHETI SI ASKUND TJETËR, TA SHOQËRONI ME VERËRAT MË CILESORË. MIKPRITJE TRADICIONALE, ÇMIME TË ARSYESHME. ADRESA: TEK KRYQEZIMI I "21 DHJETORIT", 150 m PAS HOTEL "MONDIAL". RRUGA "KONGRESI I LUSHNJES" Nr.14, TIRANË. TEL 042240133 & CEL 0692074555.JU MIREPRËSIM  PËR REKLAMIMIN E BIZNESIT TUAJ: NA  KONTAKTONI NË KËTË Nr.CEL: 069 60 95 654 OSE  E-MAIL marketing@starplus-tv.com  -------------- "PIAZZA PARK": GJITHMONË ME SHËRBIMET MË TË MIRA, BAR DHE RESTORANT ME KUALITETIN MË TË MIRË. PICA FURRE DRURI, PICA TAXI, GJITHASHTU DHE PASTIÇERI FANTASTIKE. FËMIJËT GJEJNË ARGËTIM NË KËNDIN E TYRE TË LOJRAVE. NË AMBJENTET TONA FAMILJA BASHKOHET PËR TË KALUAR ORËT MË TË BUKURA. TELEFONONI NË NUMRIN: 022249090  ADRESA: SHESHI "LUIGJ GURAKUQI", SHKODËR    --------------

Gjykata i kthen pronat biznesmenit , i arrestuar dhe i dënuar për disa akuza në Itali

Mega-Procesi në Romë, mbi 250 vite burg strukturës korruptive

Radari "heq" 19 patenta, në 4 orë 40 gjoba në Rrogozhinë-Kavajë

E enjte, 20 KORRIK 2017 16:05

DËNOHEN KOSOVARET SIMPATIZANTE TE ISIS

Dënohen kosovaret simpatizante te ISIS

I zihet pritë, greku goditet nga një grup njerëzish në Tiranë

Ushtria pastron liqenet, ndërhyrje në Fierzë dhe Koman

Dibrani arrestohet në Maltë me letra falso: Duan të më vrasin në Shqipëri, ndaj ika

Rrezikon të mbytet skafi anglez me 6 të rinj

Faqja 10 ne 2034
Aktualitet
RASTI “ÇELIKU”, REAGON INSPEKTORIATI I PUNËS

Për here të parë Inspektoriati i Punës ne Shkodër ...

TË PAPUNËT, SHPRESË TEK FASONERIA DHE TURIZMI

Mbi 4800 rezulton të jetë shifra zyrtare e të ...

Kush eshte online

Momentalisht janë online 172 vizitor

FARMACI VITA
Adresa :Përballe Universitetit “Luigj Gurakuqi”

  • Studio e Hapur
  • Star Sport

Publicitet

KURIOZITETE

LAJME NGA BOTA

SULM NË AMBASADËN E IZRAELIT,

Jordani, sulm në ambasadën e Izraelit, 1 i vdekur dhe 1 i

Me shume

GJENDET I VDEKUR GAZETARI I

Gjendet i vdekur gazetari i "Wall Street”, fitues i çmimit

Me shume

GJENDEN TË VDEKUR NË NJË

Gjenden të vdekur në një kamion 8 persona në SHBA

Me shume

INTERPOL: ISIS, 137 KAMIKAZË

Të paktën 137 militantë të Shtetit Islamik janë stërvitur

Me shume

GJERMANI - NJË VIT PAS

Një vit më parë, një nxënës vrau në një qendër tregtare në

Me shume

HORROR NË FRANCË, KOKA E

Në derën e një xhamie në qytetin Pont-de-Beauvoisin në jug

Me shume

PROGRAME