LAJME
BASHA: EKSPERTIZË GJERMANE PËR NDALIMIN E SIMBOLEVE TË REGJIMIT

Basha: Ekspertizë gjermane për ndalimin e ...

NIS VETTINGU, ZBARKOJNË NË TIRANË VËZHGUESIT E BE-SHBA

Nis Vettingu, zbarkojnë në Tiranë vëzhguesit e ...

ABUZIM ME PRONAT,KLSH KALLËZON 2 ISH REGJISTRUES DHE 1 HARTOGRAF

Dy ish-regjistrues dhe një hartograf të ZVRPP në ...

Ç’PO NDODH ME PRIVATIZIMIN E VLLAZNISË!

Vllaznia dhe privatizimi i saj ka qënë në fokus ...

“SHËNDETËSI FALAS, PA MEDIKAMENTE”

Flitet për shëndetësi falas, pork y realitet nuk ...

HOMAZHE NË NDERË TË TAHIR KALACI

Është ndarë nga jeta në moshën 80 vjeçare një nga ...

VLLAZNIA ANALIZË PËR NDESHJEN ME TEUTËN

 Ndeshja e parë në shtëpi për skuadrën shkodranë ...

INVALIDËT PERBALLË INFRASTRUKTURËS SË MUNGUAR

Invalidet e Shkodres ndonese gjeten mirekuptimin ...

FESTË NË TREN NGA EKO MENDJE

“Eko mendje” në kuadër të javës së lëvizshmërisë ...

NIS AKSIONI “TË PASTROJMË SHQIPËRINË QË DUAM”

“Të pastrojmë Shqipërinë që duam” është fushata e ...

MOSKA NDERON KALLASHNIKOVIN ME NJË MONUMENT GJIGAND

Një statujë tetë metra e lartë kujton në Moskë ...

MINISTRI BUSHATI JEP LAJMIN E MIRË PËR SHQIPTARËT NË GJERMANI

Ministri për Europën dhe Punëve të Jashtme Ditmir ...

BILANC TRAGJIK, MBI 220 VIKTIMA NGA TËRMETI NË MEKSIKË

Mbi 220 persona kanë humbur jeten nga termeti i ...

MEKSIKA TRONDITET NGA TËRMETI ME MAGNITUDË 7.4

Meksika tronditet nga tërmeti me magnitudë 7.4

PS TËRHEQ DY PROJEKT-LIGJET PËR DEKORATAT E IMPORTIN E MBETJEVE

PS tërheq dy projekt-ligjet për dekoratat e ...

MARRËVESHJE EKSTRADIMI ME BRITANINË

Marrëveshje ekstradimi me Britaninë

SHUHET EMBLEMA E ARBITRIMIT, TAHIR KALACI

Një lajm i hidhur për futbollin shkodran dhe atë ...

KRONIKE
VRAU GJYQTAREN FILDES HAFIZI, ISH-BURRI KERKON TE LIROHET

Vrau gjyqtaren Fildes Hafizi, ish-burri kerkon te ...

ASGJESOHET GRUPI SHQIPTARO-BULLGAR I TRAFIKUT TË DROGËS

Greqi, asgjesohet grupi shqiptaro-bullgar i ...

TREGTONIN ILAÇE KONTRABANDE,NE PRANGA DY PERSONA

Dy persona u arrestuan nga policia gjatë një ...

TRAFIK DROGE ME VLERË 2 MILIONË EURO, MES TË ARRESTUARVE 9 SHQIPTARË

Trafik droge me vlerë 2 milionë euro, mes të ...

EUROPOL KA GODET BAZËN E FALSIFIKUESVE TË EUROVE DHE DOLLARËVE NË BALLKAN
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

EUROPOL KA GODET BAZËN E FALSIFIKUESVE TË EUROVE DHE...

Një operacion i Europol ka goditur bazën e falsifikuesve të eurove dhe dollarëve në Ballkan.
BASHA: EKSPERTIZË GJERMANE PËR NDALIMIN E SIMBOLEVE TË REGJIMIT
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

BASHA: EKSPERTIZË GJERMANE PËR NDALIMIN E SIMBOLEVE TË...

Basha: Ekspertizë gjermane për ndalimin e simboleve të regjimit
NIS VETTINGU, ZBARKOJNË NË TIRANË VËZHGUESIT E BE-SHBA
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

NIS VETTINGU, ZBARKOJNË NË TIRANË VËZHGUESIT E BE-SHBA

Nis Vettingu, zbarkojnë në Tiranë vëzhguesit e BE-SHBA
VRAU GJYQTAREN FILDES HAFIZI, ISH-BURRI KERKON TE LIROHET
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

VRAU GJYQTAREN FILDES HAFIZI, ISH-BURRI KERKON TE LIROHET

Vrau gjyqtaren Fildes Hafizi, ish-burri kerkon te lirohet
ASGJESOHET GRUPI SHQIPTARO-BULLGAR I TRAFIKUT TË DROGËS
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

ASGJESOHET GRUPI SHQIPTARO-BULLGAR I TRAFIKUT TË DROGËS

Greqi, asgjesohet grupi shqiptaro-bullgar i trafikut të drogës
TREGTONIN ILAÇE KONTRABANDE,NE PRANGA DY PERSONA
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

TREGTONIN ILAÇE KONTRABANDE,NE PRANGA DY PERSONA

Dy persona u arrestuan nga policia gjatë një operacioni të koduar “Pangea X” pasi këta tregtonin medikamente kontrabandë.
TRAFIK DROGE ME VLERË 2 MILIONË EURO, MES TË ARRESTUARVE 9 SHQIPTARË
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

TRAFIK DROGE ME VLERË 2 MILIONË EURO, MES TË ARRESTUARVE...

Trafik droge me vlerë 2 milionë euro, mes të arrestuarve 9 shqiptarë
PËRPLASEN DY MAKINA, VDES I RIU SHQIPTAR
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

PËRPLASEN DY MAKINA, VDES I RIU SHQIPTAR

Përplasen dy makina, vdes i riu shqiptar
BLLOKOHET ANIJA ME FLAMUR BELG, DEL NË BREG 1 TON DROGË
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

BLLOKOHET ANIJA ME FLAMUR BELG, DEL NË BREG 1 TON DROGË

Bllokohet veliera me flamur belg, del në breg 1 ton drogë
Ç’PO NDODH ME PRIVATIZIMIN E VLLAZNISË!
Ndryshimi i fundit Sht 20 2017

Ç’PO NDODH ME PRIVATIZIMIN E VLLAZNISË!

Vllaznia dhe privatizimi i saj ka qënë në fokus të emisionit tonight në ekranin e Star Plus, gjatë intervistës së kësaj të marte, ku e ftuar ka qënë kryetarja e Bashkisë Shkodër Voltana Ademi.

Aktualitet

MARKETING
RESTORANT "SPAGHETI & FISH COLOSSEO", TIRANË:  QETËSIA E AMBJENTIT DHE SHIJA E PRODHIMEVE TË DETIT JU SHOQËROJNË NË CDO STINË TË VITIT. JU MUND TË ZGJIDHNI DHE TË SHIJONI PESHKUN E FRESKËT, TË SHIJONI SPAGHETI SI ASKUND TJETËR, TA SHOQËRONI ME VERËRAT MË CILESORË. MIKPRITJE TRADICIONALE, ÇMIME TË ARSYESHME. ADRESA: TEK KRYQEZIMI I "21 DHJETORIT", 150 m PAS HOTEL "MONDIAL". RRUGA "KONGRESI I LUSHNJES" Nr.14, TIRANË. TEL 042240133 & CEL 0692074555.JU MIREPRËSIM  AUTOSERVIS "MILANO": I SPECIALIZUAR NE ITALI QE NE VITIN 1994 PER RIPARIMIN E KARROMBOLEVE DHE LYERJEN E MAKINAVE ,LYERJE CILESORE NE FURRE DHE PJEKJE BOJE ME 10 VJET GARANCI, SALDIME PLASTIKE, PASTRIM FENERESH,SHERBIME MEKANIKE DHE XHENERIKE C'DO GJE QE NEVOITET PER RIPARIMIN E MAKINAVE. C'DO TE HENE  PUNIMET E PARA JANE ME 50% ZBRITJE. KEMI  KURSE PER LYERJE MAKINASH.  NA GJENI: SUPERSTRADA SHKODER-TIRANE Km 1, TEL:0693598783  -------------- "PIAZZA PARK": GJITHMONË ME SHËRBIMET MË TË MIRA, BAR DHE RESTORANT ME KUALITETIN MË TË MIRË. PICA FURRE DRURI, PICA TAXI, GJITHASHTU DHE PASTIÇERI FANTASTIKE. FËMIJËT GJEJNË ARGËTIM NË KËNDIN E TYRE TË LOJRAVE. NË AMBJENTET TONA FAMILJA BASHKOHET PËR TË KALUAR ORËT MË TË BUKURA. TELEFONONI NË NUMRIN: 022249090  ADRESA: SHESHI "LUIGJ GURAKUQI", SHKODËR    -------------- PËR REKLAMIMIN E BIZNESIT TUAJ: NA  KONTAKTONI NË KËTË Nr.CEL: 069 60 95 654 OSE  E-MAIL marketing@starplus-tv.com  --------------

Mbi 220 persona kanë humbur jeten nga termeti i fuqishem 7.1 ballë në Meksikë.

Rikthimi i vizave për Shqipërinë? Fleckenstein:Jo! S’do të ndodhë!

E marte, 19 Shtator 2017 22:01

SHKATËRROHET BANDA HAJDUTEVE SHQIPTARË

Shkatërrohet banda hajduteve shqiptarë

Meksika tronditet nga tërmeti me magnitudë 7.4

PS tërheq dy projekt-ligjet për dekoratat e importin e mbetjeve

Shqipëria i bashkohet aleancës për ndalimin e tregtisë së mallrave që përdoren për tortura dhe dënime me vdekje

E marte, 19 Shtator 2017 18:32

NË KËRKIM SHQIPTARI, GRABISTE BANESAT

Në kërkim shqiptari, grabiste banesat

Qëllon me armë dhe përplaset me makinë policët grekë, arrestohet shqiptari

Faqja 3 ne 2197
Aktualitet
ASFALTOHET BLLOKU I PALLATEVE NË XHABIJE

 Bashkia e Shkodrës, ka nisur punën për ...

SEZONI I RRESHJEVE, MASAT NDAJ PËRMBYTJEVE

Rreziku i permbytjeve eshte evident ne nenshkoder ...

VOLTANA ADEMI NË “TONIGHT STAR PLUS”

Voltana Ademi, Kryetarja e Bashkisë Shkodër ka ...

E merkure, Sht 20 2017 0 koment
“SHËNDETËSI FALAS, PA MEDIKAMENTE”
Flitet për shëndetësi falas, pork y realitet nuk është i prekshëm në spitalin rajonal të
E merkure, Sht 20 2017 0 koment
EUROPOL KA GODET BAZËN E
Një operacion i Europol ka goditur bazën e falsifikuesve të eurove dhe dollarëve në
E merkure, Sht 20 2017 0 koment
Ç’PO NDODH ME PRIVATIZIMIN E
Vllaznia dhe privatizimi i saj ka qënë në fokus të emisionit tonight në ekranin e Star
E merkure, Sht 20 2017 0 koment
ABUZIM ME PRONAT,KLSH KALLËZON 2
Dy ish-regjistrues dhe një hartograf të ZVRPP në Kolonjë janë kallëzuar nga KLSH në

Kush eshte online

Momentalisht janë online 391 vizitor

FARMACI VITA
Adresa :Përballe Universitetit “Luigj Gurakuqi”

  • Studio e Hapur
  • Star Sport

Publicitet

BEAUTYLINE SHKODER 0685368363

LAJME NGA BOTA

MOSKA NDERON KALLASHNIKOVIN

Një statujë tetë metra e lartë kujton në Moskë Mihail

Me shume

BILANC TRAGJIK, MBI 220

Mbi 220 persona kanë humbur jeten nga termeti i fuqishem

Me shume

MEKSIKA TRONDITET NGA TËRMETI

Meksika tronditet nga tërmeti me magnitudë 7.4

Me shume

URAGANI “MARIA” SHKATËRRON

Shteti i Dominikës, në Karaibe, ka pësuar dëme të mëdha nga

Me shume

URAGANI MARIA SHKATËRRON

Dominika ka qenë stacioni i parë i Uraganit Maria.

Me shume

PËRPLASEN DY AUTOBUSË NË NJU

Përplasen dy autobusë në Nju Jork

Me shume

PROGRAME