LAJME
U AKUZA SE VOTOI NË EMËR TË DEPUTETVE TË OPOZITËS,REAGON BALLA

Pas fotove dhe akuzave që kanë qarkulluar ditën e ...

KRYEMADHI-RAMËS: SA TË MARR FRYMË, NUK DO PISH KAFE I QETË

'Ndalimi i anëtareve të LRI, me urdhër të Ramës'. ...

VOTIMI PËR KRYEPROKURORIN, PD NXJERR PROCESVERBALIN: I PAVLEFSHËM

Deputetët e Partisë Demokratike denoncuan ...

AMBASADA E SHBA: KRYEPROKURORI QË REFUZONTE TË HETONTE POLITIKANET IKU

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka ...

MBYLLET MBLEDHJA PD-LSI: NGA JANARI PROTESTA INTENSIVE

Përfundon mbledhja e përbashkët e grupeve ...

BASHA- BERISHA: QEVERIA PO KAP DREJTËSINË

Në oborrin e parlamentit kreu i PD-së Lulzim ...

“SHKODRA 2017” TURNEU I HANDBALLIT

Të dielën në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” ...

VLLAZNIA B – TËRBUNI, NJË TJETËR HUMBJE PËR SHKODRANËT

Vllaznia B ka pësuar një tjetër humbje në ...

KALAJA: MORËM NJË FITORE ME VLERA

Ka qënë protagonist mjaft i rëndësishëm në dy ...

“YJET E SË ARDHMES” ME TINKA KURTIN

Në vazhdën e festimeve për 85-vjetorin e aktores ...

RAMA: KY ËSHTË TURPI I OPOZITËS

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një konferencë ...

VASILI: VETTINGU VDIQ, SOT KRYEMINISTRI ËSHTË EDHE KRYEPROKUROR

Kryetari i grupit parlamentar të LSI, Petrit ...

PROFILI I KRYEPROKURORES SË PËRKOHSHME ARTA MARKU

Arta Marku 41-vjeçarje u diplomua në shkollën e ...

MES TYMIT NË KUVEND BETOHET KRYEPROKURORJA E PËRKOHSHME

Kuvendi i Shqipëris ka votuar mes tensioneve Arta ...

“TYM E FLAKË”, ARTA MARKU KRYEPROKURORE

Mes kaosit dhe tymueseve në sallën e Kuvendit dhe ...

PROTESTUESIT PËRPLASEN ME POLICINË, TENSION PËRPARA PARLAMENTIT

Protesta e opozitës përpara parlamentit ka ...

KRYEMADHI: RAMA FRIKACAK, PARLAMENTI TREGOI SE I PËRKET HABILAJVE

Kryetari i LSI, Monika Kryemadhi përpara ...

SERISH PERPLASJE FIZIKE NE KUVEND

Tensione sërish në Kuvend në momentin kur Ruçi ...

BERISHA, “DHEMB PËR DHËMB” NË KUVEND

 Pas pushimit prej 5 minutash Kryetari i Kuvendit ...

KRONIKE
DO U SHEMBET BANESA FAMILJA KËRCËNON ME VETËFLIJIM

Banesa e familjes Hoxha pranë ministrisë së ...

POLICIA TREGON SA EFEKTIVË JANË PLAGOSUR, HESHTJE PËR QYTETARËT

Policia ka reaguar në lidhje me dhunën në ...

RRËSHQET NGA FURRNELLI I GALERISË SË MINIERËS, PLAGOSET I RIU

Një 27- vjeçar është plagosur gjatë ditës së ...

KANOS NËNËN ME THIKË, ARRESTOHET 25-VJEÇARI

Një 25-vjeçar ka kanosur me thikë nënën e tij ...

DO U SHEMBET BANESA FAMILJA KËRCËNON ME VETËFLIJIM
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

DO U SHEMBET BANESA FAMILJA KËRCËNON ME VETËFLIJIM

Banesa e familjes Hoxha pranë ministrisë së Drejtësisë rrezikon të shembet për shkak sepse trullit mbi të cilin kjo banesë është ndërtuar i ka dal pronari. Mjetet e IKMT janë pranë banesës, ndërkohë që familjarët kanë kërcënuar...
SHKATËRROHET ORGANIZATA SHQIPTARE E KRIMIT, 500 MIJË EURO TRAFIK KANABISI DHE KOKAINE
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

SHKATËRROHET ORGANIZATA SHQIPTARE E KRIMIT, 500 MIJË EURO...

Policia greke ka njoftuar asgjësimin e një organizate kriminale që trafikonte sasi të konsiderueshme kanabisi dhe kokaine në zona të ndryshme të Greqisë. Shumica e 21 pjesëtarëve të organizatës janë greke, ndërsa dy prej tyre...
U AKUZA SE VOTOI NË EMËR TË DEPUTETVE TË OPOZITËS,REAGON BALLA
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

U AKUZA SE VOTOI NË EMËR TË DEPUTETVE TË...

Pas fotove dhe akuzave që kanë qarkulluar ditën e sotme me rrjetet sociale, ku kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, është akuzuar se ka vjedhur kartat e votimit të opozitës, ka reaguar në profilin e tij në...
KRYEMADHI-RAMËS: SA TË MARR   FRYMË, NUK DO PISH KAFE I QETË
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

KRYEMADHI-RAMËS: SA TË MARR FRYMË, NUK DO PISH KAFE I...

'Ndalimi i anëtareve të LRI, me urdhër të Ramës'. Kryetarja e LSI ka kërcënuar Edi Ramën se s'do pijë kafe dhe as do lëvizë i qetë pas dhunës, sipas saj, që policia ka ushtruar ndaj deputetes Floida Kërpaçi dhe anëtareve të LRI në...
VOTIMI PËR KRYEPROKURORIN, PD NXJERR PROCESVERBALIN: I PAVLEFSHËM
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

VOTIMI PËR KRYEPROKURORIN, PD NXJERR PROCESVERBALIN: I...

Deputetët e Partisë Demokratike denoncuan procesverbalin e votimit në Kuvend për Kryeprokuroren ku vërtetohet falsifikimi dhe manipulimi i votës së deputetëve. Sipas procesverbalit, në votim kanë marrë pjesë me votë pro disa deputetë...
POLICIA TREGON SA EFEKTIVË JANË PLAGOSUR, HESHTJE PËR QYTETARËT
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

POLICIA TREGON SA EFEKTIVË JANË PLAGOSUR, HESHTJE PËR...

Policia ka reaguar në lidhje me dhunën në protestën e opozitës paraditen e sotme. Në një njoftim zyrtar, policia jep informacione për efektivët e plagosur, por jo për qytetarët e lënduar.
RRËSHQET NGA FURRNELLI I GALERISË SË MINIERËS, PLAGOSET I RIU
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

RRËSHQET NGA FURRNELLI I GALERISË SË MINIERËS, PLAGOSET...

Një 27- vjeçar është plagosur gjatë ditës së sotme në ambientet e brendshme të një galerie kromi, pasi duke ngjitur shkallët e për tu futur në furrnellën e galerisë, ka rrëshqitur. Burime zyrtare nga Policia e Bulqizës bëjnë me...
KANOS NËNËN ME THIKË, ARRESTOHET 25-VJEÇARI
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

KANOS NËNËN ME THIKË, ARRESTOHET 25-VJEÇARI

Një 25-vjeçar ka kanosur me thikë nënën e tij duke i kërkuar para. Ngjarja e e rëndë ka ndodhur në qytetin e Beratit në shtëpinë e Françesko H., 25 vjeç.
SHPËRTHEN BOMBOLA, MERR FLAKË BANESA, PLAGOSET ZONJA E SHTËPISË
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

SHPËRTHEN BOMBOLA, MERR FLAKË BANESA, PLAGOSET ZONJA E...

Një banesë u shkrumbua në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë, kurse e zonja e shtëpisë u plagos. Shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi, e cila ka patur rrjedhje dhe ka marrë flakë.
AMBASADA E SHBA: KRYEPROKURORI QË REFUZONTE TË HETONTE POLITIKANET IKU
Ndryshimi i fundit Dhj 18 2017

AMBASADA E SHBA: KRYEPROKURORI QË REFUZONTE TË HETONTE...

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka reaguar pas protestës së opozitës, ku nëpërmjet një deklarate shprehet se dënon me forcë dhunën që ndodhi në protestën e sotme në Tiranë.

Aktualitet

MARKETING
PËR REKLAMIMIN E BIZNESIT TUAJ: NA  KONTAKTONI NË KËTË Nr.CEL: 069 60 95 654 OSE  E-MAIL marketing@starplus-tv.com  -------------- RESTORANT "SPAGHETI & FISH COLOSSEO", TIRANË:  QETËSIA E AMBJENTIT DHE SHIJA E PRODHIMEVE TË DETIT JU SHOQËROJNË NË CDO STINË TË VITIT. JU MUND TË ZGJIDHNI DHE TË SHIJONI PESHKUN E FRESKËT, TË SHIJONI SPAGHETI SI ASKUND TJETËR, TA SHOQËRONI ME VERËRAT MË CILESORË. MIKPRITJE TRADICIONALE, ÇMIME TË ARSYESHME. ADRESA: TEK KRYQEZIMI I "21 DHJETORIT", 150 m PAS HOTEL "MONDIAL". RRUGA "KONGRESI I LUSHNJES" Nr.14, TIRANË. TEL 042240133 & CEL 0692074555.JU MIREPRËSIM  "PIAZZA PARK": GJITHMONË ME SHËRBIMET MË TË MIRA, BAR DHE RESTORANT ME KUALITETIN MË TË MIRË. PICA FURRE DRURI, PICA TAXI, GJITHASHTU DHE PASTIÇERI FANTASTIKE. FËMIJËT GJEJNË ARGËTIM NË KËNDIN E TYRE TË LOJRAVE. NË AMBJENTET TONA FAMILJA BASHKOHET PËR TË KALUAR ORËT MË TË BUKURA. TELEFONONI NË NUMRIN: 022249090  ADRESA: SHESHI "LUIGJ GURAKUQI", SHKODËR    -------------- AUTOSERVIS "MILANO": I SPECIALIZUAR NE ITALI QE NE VITIN 1994 PER RIPARIMIN E KARROMBOLEVE DHE LYERJEN E MAKINAVE ,LYERJE CILESORE NE FURRE DHE PJEKJE BOJE ME 10 VJET GARANCI, SALDIME PLASTIKE, PASTRIM FENERESH,SHERBIME MEKANIKE DHE XHENERIKE C'DO GJE QE NEVOITET PER RIPARIMIN E MAKINAVE. C'DO TE HENE  PUNIMET E PARA JANE ME 50% ZBRITJE. KEMI  KURSE PER LYERJE MAKINASH.  NA GJENI: SUPERSTRADA SHKODER-TIRANE Km 1, TEL:0693598783  --------------
E enjte, 04 Shtator 2014 21:08

PRISHTINË-TIRANË, HAPEN DHOMAT E TREGTISË

NIKOLIN JAKA DHE SAFET GËRXHALIU NËNSHKRUAJNË MEMORANDUMIN.
Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) dhe Dhoma e Tregtisë dhe e Industrisë së Tiranës (DhTIT), kanë nënshkruar të enjten një memorandum bashkëpunimi.

E enjte, 04 Shtator 2014 21:06

HETOHET HOXHË SHEFQET KRASNIQI

IMAMI I XHAMISË SË MADHE DYSHOHET SI NXITËS I EKSTREMIZMIT NË KOSOVË.
Hoxhë Shefqet Krasniqi, Imami i Xhamisë së Madhe të Prishtinës, është ndaluar në orët e para të mëngjesit te se enjtes nga Polciia e Kosoves.
Nuk dihet ende për motivet e sakta të arrestimit, por Krasniqi është përfolur në të kaluarën për nxitje të ekstremizmit islamik ne Kosove.

E merkure, 03 Shtator 2014 22:22

GJYSËM DRITË GJYSËM ERRËSIRË!

SHKODËR, DISA RRUGË NË ERRËSIRË TË PLOTË, DISA NDRIÇIM 24 ORË !!!

E merkure, 03 Shtator 2014 22:16

VEHABIZMI RREZIKON KOSOVËN

KËRCËNOHET IMAMI I PEJËS: NUK JANË NË PËRPUTHJE ME ISLAMIN.

E merkure, 03 Shtator 2014 22:13

NDËRTIMET PA LEJE, PROCEDIME TË REJA

POLICIA SHPALL NË KËRKIM NJË PERSON PËR KANOSJE ME ARMË
Policia vazhdon aksionin kunder ndertimeve pa leje ne Qarkun e Shkdores.

E merkure, 03 Shtator 2014 22:10

GRATË, NDRYSHON MOSHA E PENSIONIT

RRITJE 2 MUAJ NË VIT DERI NË MOSHËN 67-VJEÇARE
Me 1 janar te vitit te ardhshem hyjne ne fuqi ndryshimet e bere na ligjin “per sigurimet shoqerore”, te cilat parashikojne nje sekeme te re te perlllogaritjes se shumes se pensionit dhe te vete moshes se daljes ne pension.

ASNJË UDHËZIM PËR TRANSFERIMET NGA PRIVATI.

E merkure, 03 Shtator 2014 22:02

QYTETI I SHKODRËS PA UJË

SHKAK NJË DEFEKT NË LINJËN E TENSIONIT TË LARTË 20 KW.

Faqja 2426 ne 2471
Aktualitet
NGA PËRPLASJET JASHTË KUVENDIT U PLAGOS DHE NJË EFEKTIV I "SHQIPONJAVE"

Një efektiv i "Shqiponjave" është plagosur gjatë ...

SINJALISTIKA NË RRUGËN E PREKALIT!

Kjo pjese e rruges qe lidh qytetin e Shkodres me ...

LUMI KIR RRËZON SHTYLLAT E ENERGJISË

Vershimi i lumit Kir demtoi disa shtylla dhe ...

E hene, Dhj 18 2017 0 koment
“SHKODRA 2017” TURNEU I HANDBALLIT
Të dielën në pallatin e sportit “Qazim Dervishi” është ogranizuar turneu “Shkodra 2017”
E hene, Dhj 18 2017 0 koment
PROTESTUESIT PËRPLASEN ME
Protesta e opozitës përpara parlamentit ka degjeneruar edhe në dhunë. Forcat e policisë

Kush eshte online

Momentalisht janë online 281 vizitor

FARMACI VITA
Adresa :Përballe Universitetit “Luigj Gurakuqi”

  • Studio e Hapur
  • Star Sport

Publicitet

TEKNOLOGJI

LAJME NGA BOTA

PAPA FRANCESKU 81 VJEÇ, BËN

Papa Françesku festoi 81 vjetorin e tij dhe bëri thirrje

Me shume

QËLLOHET PËR VDEKJE

Autoritetet në Kolorado të SHBA kanë publikuar pamjet e

Me shume

AKSIDENT I RENDE, HUMBIN

Gjashtë persona kanë gjetur vdekjen dhe një tjetër ndodhet

Me shume

AUSTRALI, ARRESTOHET AGJENTI

Një burrë është arrestuar nga policia australiane në

Me shume

ZBULOHET PROGRAMI SEKRET I

Pentagoni ka pranuar për herë të parë ekzistencën e një

Me shume

BREXIT, TANI E TUTJE DO TË

Nё konferencёn e pёrfundimtare tё shtypit nё samitin e

Me shume

PROGRAME