LAJME
GJENDEN TË VDEKUR NË NJË KAMION 8 PERSONA NË SHBA

Gjenden të vdekur në një kamion 8 persona në SHBA

...
JAVËN E ARDHSHME VLLAZNIA FIRMOS KONTRATAT E PARA?

 Javën e ardhshme pritet të sjellë edhe lëvizjet ...

RRUGA E VILUNIT, ME PLUHUR DHE PA KANALIZIME

Kjo është rruga e Vilunit, më pak se 100 metër ...

“SH. J. F.”, MBYLLET EDICIONI I TETË

Pasi gjallëroi për disa ditë me radhë jetën ...

BASHA RIZGJIDHET NË KRYE TË PD-së

 Lulzim Basha konfirmohet sërish në krye të ...

INTERPOL: ISIS, 137 KAMIKAZË GATI PËR TË GODITUR EUROPËN

Të paktën 137 militantë të Shtetit Islamik janë ...

PAS FITORES SË BASHËS, PATOZI: ABSURDI KA KAPËRCYER ÇDO KUFI

Astrit Patozi ka reaguar pas shpalljes së ...

DERI TANI NË OHËR JANË SHËNUAR MBI NJË MIJË TËRMETE

Pas Turqisë dhe Greqisë edhe Maqedonia goditet ...

GJERMANI - NJË VIT PAS MASAKRËS NË MYNIH

Një vit më parë, një nxënës vrau në një qendër ...

ANALISTËT: KOSOVA PO FUTET NË KRIZË INSTITUCIONALE

Përgatitjet për zgjedhjet lokale të cilat janë ...

A DO TË “SHKRIJË” LULZIM BASHA?

Anëtarët e Partisë Demokratike në të gjithë ...

EDUART SELAMI: PABARAZI NË PROCES

Kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, ...

VIJON “SHKODRA JAZZ FESTIVAL”

Ka vijuar në natën e dytë “Shkodra Jazz festival” ...

KAMPI VEROR NË DAJÇ, SPORTE DHE EDUKIM

Fëmijët e moshës 7-16 vjeç në Njësinë ...

SHKODËR, VOTIMI PËR KREUN E PD-SË

Ne rradhe per te votuar per kryetarin e ri te ...

“LOGU I BJESHKËVE” JO VETËM FESTË LOKALE

“Logu i bjeshkeve” eshte shnderruar ne nje ...

SENIDA MESI VIJON ME DËGJESAT PUBLIKE NË SHKODËR

Deputetja e zgjedhur e partisë socialiste Senida ...

KRONIKE
ZBARDHEN DETAJE PER VRASJEN E PAREALIZUAR TE AKTORIT

Zbardhen detaje rreth vrasjes se parealizuar te ...

OPERACIONI ANTIDROGË TRAFIKANTËT FLAKIN 210 KG KANABIS NË LUME

Operacioni antidrogë trafikantët flakin 210 kg ...

SHQIPTARI DJEG GRUAN ME ACID DHE ZHDUKET ME DY FËMIJËT

Shqiptari djeg gruan me acid dhe zhduket me dy ...

ARRESTOHET HAJDUTI SERIAL

Arrestohet hajduti serial

ARRESTOHET E GJITHË FAMILJA SHQIPTARE ,DYSHOHET SE VIDHNIN

Arrestohet e gjithë familja shqiptare ,dyshohet ...

ZBARDHEN DETAJE PER VRASJEN E PAREALIZUAR  TE AKTORIT
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

ZBARDHEN DETAJE PER VRASJEN E PAREALIZUAR TE AKTORIT

Zbardhen detaje rreth vrasjes se parealizuar te aktorit
OPERACIONI ANTIDROGË TRAFIKANTËT FLAKIN 210 KG KANABIS NË LUME
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

OPERACIONI ANTIDROGË TRAFIKANTËT FLAKIN 210 KG KANABIS...

Operacioni antidrogë trafikantët flakin 210 kg kanabis në lume
SHQIPTARI DJEG GRUAN ME ACID DHE ZHDUKET ME DY FËMIJËT
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

SHQIPTARI DJEG GRUAN ME ACID DHE ZHDUKET ME DY FËMIJËT

Shqiptari djeg gruan me acid dhe zhduket me dy fëmijët
ARRESTOHET HAJDUTI SERIAL
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

ARRESTOHET HAJDUTI SERIAL

Arrestohet hajduti serial
ARRESTOHET E GJITHË FAMILJA SHQIPTARE ,DYSHOHET SE VIDHNIN
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

ARRESTOHET E GJITHË FAMILJA SHQIPTARE ,DYSHOHET SE VIDHNIN

Arrestohet e gjithë familja shqiptare ,dyshohet se vidhnin
ZJARRET KËRCËNOJNË SHTËPI DHE 2 SHTYLLA TENSIONI
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

ZJARRET KËRCËNOJNË SHTËPI DHE 2 SHTYLLA TENSIONI

Zjarret kërcënojnë shtëpi dhe 2 shtylla tensioni rreth Tiranës
KONTROLL NËPËR QELI, GJENDEN THIKA E CELULARË, PEZULLOHEN DY SHEFA BURGJESH
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

KONTROLL NËPËR QELI, GJENDEN THIKA E CELULARË,...

Kontroll blic nëpër qeli, gjenden thika e celularë, pezullohen dy shefa burgjesh
TENTON T’I  SHPËTOJE KONTROLLIT, ISHTE NË KËRKIM NGA POLICIA
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

TENTON T’I SHPËTOJE KONTROLLIT, ISHTE NË KËRKIM NGA...

Kapërcen rrethimin e Portit të Vlorës që t'i shpëtonte kontrollit, ishte në kërkim nga policia
VDEKJA E TURISTES,POLICIA BLLOKON 65 SKAFE E MOTORA UJI NË KSAMIL
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

VDEKJA E TURISTES,POLICIA BLLOKON 65 SKAFE E MOTORA UJI NË...

Vdekja e turistes,policia bllokon 65 skafe e motora uji në Ksamil
GJENDEN TË VDEKUR NË NJË KAMION 8 PERSONA NË SHBA
Ndryshimi i fundit Kor 23 2017

GJENDEN TË VDEKUR NË NJË KAMION 8 PERSONA NË SHBA

Gjenden të vdekur në një kamion 8 persona në SHBA

Aktualitet

MARKETING
"PIAZZA PARK": GJITHMONË ME SHËRBIMET MË TË MIRA, BAR DHE RESTORANT ME KUALITETIN MË TË MIRË. PICA FURRE DRURI, PICA TAXI, GJITHASHTU DHE PASTIÇERI FANTASTIKE. FËMIJËT GJEJNË ARGËTIM NË KËNDIN E TYRE TË LOJRAVE. NË AMBJENTET TONA FAMILJA BASHKOHET PËR TË KALUAR ORËT MË TË BUKURA. TELEFONONI NË NUMRIN: 022249090  ADRESA: SHESHI "LUIGJ GURAKUQI", SHKODËR    -------------- RESTORANT "SPAGHETI & FISH COLOSSEO", TIRANË:  QETËSIA E AMBJENTIT DHE SHIJA E PRODHIMEVE TË DETIT JU SHOQËROJNË NË CDO STINË TË VITIT. JU MUND TË ZGJIDHNI DHE TË SHIJONI PESHKUN E FRESKËT, TË SHIJONI SPAGHETI SI ASKUND TJETËR, TA SHOQËRONI ME VERËRAT MË CILESORË. MIKPRITJE TRADICIONALE, ÇMIME TË ARSYESHME. ADRESA: TEK KRYQEZIMI I "21 DHJETORIT", 150 m PAS HOTEL "MONDIAL". RRUGA "KONGRESI I LUSHNJES" Nr.14, TIRANË. TEL 042240133 & CEL 0692074555.JU MIREPRËSIM  PËR REKLAMIMIN E BIZNESIT TUAJ: NA  KONTAKTONI NË KËTË Nr.CEL: 069 60 95 654 OSE  E-MAIL marketing@starplus-tv.com  --------------
E shtune, 22 KORRIK 2017 14:32

SHKODËR, VOTIMI PËR KREUN E PD-SË

Ne rradhe per te votuar per kryetarin e ri te Partise Demokratike! Kjo ka qene pamja qe ne nisje te procesit ne Seline Blu te Shkodres.

“Logu i bjeshkeve” eshte shnderruar ne nje organizim i cili vit pas viti po korr interes, jo vetem nga banoret e Malesise se Madhe por edhe me gjere.

Deputetja e zgjedhur e partisë socialiste Senida Mesi ka vazhduar takimet me banorët në lagjet e ndryshme në Shkodër në vazhdën e dëgjesave publike.

E shtune, 22 KORRIK 2017 13:51

SHKODËR, KAPET 25.5 KG DROGË

 Zbulohen 25.5 kilogramë drogë e fshehur në bidona plastikë.

Neymar ka thënë po në Paris Saint-Germain. Gazetës franceze Le Parisien pretendon se marrëveshja do të lidhet së shpejti.

“ KAM DHËNË NJË DORËHEQJE PA RIKTHIM”

Prej orës 08:00 demokratët votojnë për të zgjedhur kryetarin e ri të PD-së mes kandidatëve Lulzim Basha e Eduard Selami.

Faqja 4 ne 2033
Aktualitet
RASTI “ÇELIKU”, REAGON INSPEKTORIATI I PUNËS

Për here të parë Inspektoriati i Punës ne Shkodër ...

TË PAPUNËT, SHPRESË TEK FASONERIA DHE TURIZMI

Mbi 4800 rezulton të jetë shifra zyrtare e të ...

KUZHINA DHE RIPARIMI, PREFERENCAT E PARA

Kurset për instalimin e rrjeteve elektrike, ...

Kush eshte online

Momentalisht janë online 354 vizitor

FARMACI VITA
Adresa :Përballe Universitetit “Luigj Gurakuqi”

  • Studio e Hapur
  • Star Sport

Publicitet

KURIOZITETE

LAJME NGA BOTA

GJENDEN TË VDEKUR NË NJË

Gjenden të vdekur në një kamion 8 persona në SHBA

Me shume

INTERPOL: ISIS, 137 KAMIKAZË

Të paktën 137 militantë të Shtetit Islamik janë stërvitur

Me shume

GJERMANI - NJË VIT PAS

Një vit më parë, një nxënës vrau në një qendër tregtare në

Me shume

HORROR NË FRANCË, KOKA E

Në derën e një xhamie në qytetin Pont-de-Beauvoisin në jug

Me shume

RIKTHEHET FRIKA, TËRMET ME

Frika rikthehet sërish në Amatrice të Italisë, vendi i

Me shume

PËRPLASJE MIDIS FORCAVE

Përplasje midis forcave izraelite dhe palestinezëve, vriten

Me shume

PROGRAME