Nje aksident automobilistik ka ndodhur mengjesin e sotem ne Shtoj te Njesise Administrative Rrethina.Nje kamionçine dhe nje automjet Tip Mercedez C Class jane perplasur me njeri-tjetrin.

Nga informacionet e para mesohet se nga aksidenti fatmiresisht nuk ka te lenduar ne njerez, por vetem deme materiale.Policia ndodhet ne vendngjarje per te zbuluar shkaqet e aksidentit.