Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën “Transballkanike” në Vlorë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se një automjet tip “Benz” ka përplasur një burrë dhe një fëmijë.

Të plagosurit janë dërguar në spital, nga ku mësohet se ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

PUBLICITET