Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, kësaj here në afërsi të Kishës Katolike në bulevardin Zhan D’ Ark, pranë zonës së Vasil Shantos.

Një makinë ka goditur një këmbësor i cili dergjet në mes të rrugës i gjakosur.

Ende nuk dihet identiteti i këmbësorit pasi aksidenti ka pak minuta që ka ndodhur.
Policia dhe ambulanca kanë mbërritur me vonesë në vendngjarje.

PUBLICITET