Aksident ne autostraden fushkruje- milot tek kryqezimi i patogut…
Nje automjet ka goditur per vdekje nje kembesore..

Per pasoje kkembesori i seksit mashkull ka humbur menjehere jeten dhe eshte ndare ne copa.

Sipas deshmitareve Makina qe e ka goditur eshte larguar nga vendngjarja…