Aksident me.vdekje ne rrugen Shkoder Vau Dejes. Viktima Mirjan Kaceli nga fshati Stajke.

Aksidenti ndodhi ne rrugen Shkoder Vau Dejes. Viktima ishte me motor dhe ishte ndalur tek nje dyqan per te blere kur nje mjet tip benz me targe SH 3675 E e ka perplasur duke e lene te vdekur.

Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit tip Benz.