Nje aksident rrugor ka ndodhur nne autostraden Milot- Lezhe ne afersi te fshatit Gajush.

Dy automjete jane perplasur me njeri-tjetrindhe si pasoje ka mbetur i plagosur drejtuesi i njerit prej mjeteve te perfshire ne aksident, nje shtetas kosovar.
Njeri nga automjetet ka perfunduar ne nje parcele ne ane te rruges.

I demtuari eshte derguar ne spital ku ndodhet jashte rrezikut per jeten dhe ka demtime te lehta.

Policia ne vendin e ngjarjes po kryen veprimet hetimore per te zbardhur shkakun e aksidentit

PUBLICITET