Mesditen e se martes nje aksident ka ndodhur ne autostraden Shkoder-Lezhe.

Sipas informacioneve te marra, nje automjet ka perplasur te moshuaren qe po levizte ne kembe.

Ngjarja ndodhi tek lagjja ish frutore Lezhe.E moshuara eshte plagosur dhe eshte derguar ne spital per te marre ndihmen e specializuar.

 

PUBLICITET