Aksident rrugor ne hyrie te Shkodres.Nje mjet tip Benz Mercedes ka dale nga rruga dhe ka rene jashte saj i permbysur.

Mesohet se nuk ka viktima por vetem te lenduar jashte rrezikut per jeten. Policia ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet hetimore perkatese per zbardhjen e shkakut te aksidentit.