Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin rrugor Kukës – Bicaj

Një mjet ka goditur një të mitur i identifikuar me inicialet S.C dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Aksidenti ndodhi në vendin që njihet si ‘Meteor’.13 vjeçari është shtruar në spitalin e Kukesit dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia po punon për identifiimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.