Drejtuesi i një makinë ka shpëtuar mrekullisht në një aksident që ka ndodhur në aksin rrugor Përrenjas – Qafë Thanë.

Siç duket dhe nga pamjet makina ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga duke u përplasur me një shtyllë.

I plagosuri është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.
Në vendin e ngjarjes policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhje