Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mesditën e sotme pranë rrethrrotullimin te Saukut.

Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur si pasojë e humbjes së kontrollit nga drejtuesi i tij.

Në aksident është përfshirë edhe një motoçikletë, drejtuesi i së cilës është dëmtuar rëndë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.