Një aksident ka ndodhur në aksin Shkodër-Tirane në afërsi të fshatit Beltojë.

Një person është plagosur lehtë nga aksidenti. Pas përplasjes është dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti