Një person është aksidentuar te Ura e Borshit pasditen e sotme.

Ai është një 39-vjeçar nga me inicialet A.B. nga Librazhdi, ndërsa ka pësuar fraktura në kokë dhe ndodhet në gjendje kome pas aksidentit me motoçikletë.

Pas ndihmës së parë në spitalin e Sarandës, ai është transportuar me helikopter drejt spitalit të Traumës në Tiranës.