Nje nga emrat me te njohur te muzikes shkoderane dhe shqiptare eshte paiskutim Bujar Qamili.

I ftuar ne Night Star ai na tregon me detaje rreth jetes se tij dhe karrieres por Bujari nuk rezervoeht as ne batuta per me teper ndiqni intervisten e tij per Night Star.