19.7 C
Shkoder, AL

MATEUS FRROKU DHE “RRAK TAK”

Kengetari Mateus Frroku eshte bere pjese e emsionit Night Star ku ka folur rreth super sukesit "Rrak Tka" me Bujar Qamilin.

NIGHT STAR – 09.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=JAg7CPmarS4

NIGHT STAR – 21.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=d3VpyywsKYM

Na ndiqni

73,395FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA