INTERVISTA ME TAN BRAHIMI DHE INVA GASHI

Inva Gashi dhe Tan Barhimi përcjellin momentet e tyre gjate punës dhe karrierës , ndërsa Ronela Hajati një vajze tipike çapkëne e skenës se...

NIGHT STAR – 09.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=JAg7CPmarS4

NIGHT STAR – 21.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=d3VpyywsKYM

Na ndiqni

66,484FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA