12.1 C
Shkoder, AL

NIGHT STAR – 03.02.2018

http://www.youtube.com/watch?v=_sBgibNSIDM

NIGHT STAR – GENTIAN FERHATI & ALTIN MICI – SETI FOTOGRAFIK

Moda ajo qe është ne fokus me se shumti , një nga stilistet me te njohur shqiptar sjell koleksionin e tij. Fotografi Gentian Ferhati...

GENA DHE EDLIR BEGOLLI RRËFEJNË SEKRETET NË NIGHT STAR

Gena dhe Edlir Begolli tregojne se kane fjetur bashke shume here.

EDI RAMA NË NIGHT STAR

Dhe ndodh qe te marrësh interviste Edi Rames, jo Kryeministrit por njerit pre Dj me te mire qe kemi ne Shkoder.

NJË SHKODRAN SI LUIZ EJLLI

Luiz Ejlli eshte nje nder kengetaret mjaft simpatik i cili ka dhuruar jo pak kenge te bukura e qe kane mbetur gjate ne memorien e publikut.

Nata finale,mbyllja e sezonit ne Night Star

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=X3XZkgNOFXc]

ENCA HAXHIA – STAR PLUS TV

http://www.youtube.com/watch?v=3_LMbCZyg0U

SINAN VLLASALIU NË NIGHT STAR DHE DASHURIA E TIJ PËR MUZIKËN

Sinan Vllasaliu eshte nje nder kenegatret me te dashur te muzikes shqiptare ku ne shume vite ka sjelle kenge nga me ta ndryshmet e nuk mungojne as bashkepunimet.

NIGHT STAR – BOJKEN LAKO

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/NIGHT STAR 7-10-2015.mp4{/mp4remote}

Na ndiqni

72,010FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA