32 C
Shkoder, AL

3 MUSKETIERËT RRËFEHEN NË NIGHT STAR

Aleksander Gjoka, Elton Deda dhe Redon Makashi ose te njohur ndryshe si 3 Musketieret

NIGHT STAR – BOJKEN LAKO

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/NIGHT STAR 7-10-2015.mp4{/mp4remote}

NIGHT STAR – SHQIPONJAT E RRUGËVE NË SHKODËR & UNIT BAND

"Shqiponjat e rrugeve" pasioni i nje jete e rrefyer nga vete anetaret e ketij grupi motoristesh, ata tregojne disa detaje rreth rrugetimeve te tyre.

NIGHT STAR – SKIVI & ARTUR MUCA

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/NIGHTSTAR18.mp4{/mp4remote}

NIGHT STAR – KAMELA ISLAMAJ – KUZHINA JAPONEZE

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/KAMELA_ISLAMAJ_KUZHINA_JAPONEZE.mp4{/mp4remote}

BUJAR QAMILI TREGON TË PATHËNAT E JETËS SË TIJ NË NIGHT STAR

Nje nga emrat me te njohur te muzikes shkoderane dhe shqiptare eshte paiskutim Bujar Qamili.

I MAGJISHMI SABRI FEJZULLAHU NË NIGHT STAR

Nje nga emrat me te njohur te skenes se muzikes shqiptare pa dyshim qe eshte edhe Sabri Fejzullahu.

GEORGE KACHINARI DHE 2 TON PJESË NË NIGHT STAR

Nje puntate e nisur ne menyren me te cuditshme te mundshme per shkak te konkurences. Gjergj Kachinari na rrefen ne Night Star rreth jetes dhe karrieres se tij muzikore.

JORGO PAPINGJI DHE DEVIS XHERAHU, DY MIQ PËR KOKË

Jorgo Papingji dhe Devis Xherahu dy miq per koke.

“NATA E SHKODRANEVE” FEDERIK NDOCI DHE JOZEFINA SIMONI NE NIGHT STAR

Kur Federik Ndoci jep interviste eshte e pamundur qe batutat te mungojne.

Na ndiqni

75,081FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA