27 C
Shkoder, AL

BUJAR QAMILI TREGON TË PATHËNAT E JETËS SË TIJ NË NIGHT STAR

Nje nga emrat me te njohur te muzikes shkoderane dhe shqiptare eshte paiskutim Bujar Qamili.

NIGHT STAR – GENTIAN FERHATI & ALTIN MICI – SETI FOTOGRAFIK

Moda ajo qe është ne fokus me se shumti , një nga stilistet me te njohur shqiptar sjell koleksionin e tij. Fotografi Gentian Ferhati...

FISNIKËT “E URREJMË TË KËNDUARIT PLAY BACK”

Grupi "Blla blla blla" nga Maqedonia te cilet vinin per here te pare ne Shkoder per promovimin e albumit te tyre te fundit.

MAJK NË NIGHT STAR,TREGON ÇMENDURIN E PABESUESHME QË KANË BËNË PRINDËRIT E TIJ

Majk ka qene i ftuari i rradhes ne Night Star i cili nder te tjera nuk ka nguruar te flase per karrieren e tij.

NIGHT STAR – 21.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=d3VpyywsKYM

NIGHT STAR – LORENC HASRAMA – 20.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=h5WCQUc3sI0

NIGHT STAR – 09.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=JAg7CPmarS4

SINAN VLLASALIU NË NIGHT STAR DHE DASHURIA E TIJ PËR MUZIKËN

Sinan Vllasaliu eshte nje nder kenegatret me te dashur te muzikes shqiptare ku ne shume vite ka sjelle kenge nga me ta ndryshmet e nuk mungojne as bashkepunimet.

I MAGJISHMI SABRI FEJZULLAHU NË NIGHT STAR

Nje nga emrat me te njohur te skenes se muzikes shqiptare pa dyshim qe eshte edhe Sabri Fejzullahu.

Na ndiqni

77,346FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA