24 C
Shkoder, AL

ENCA HAXHIA – STAR PLUS TV

http://www.youtube.com/watch?v=3_LMbCZyg0U

NIGHT STAR – SKIVI & ARTUR MUCA

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/NIGHTSTAR18.mp4{/mp4remote}

NIGHT STAR – BOJKEN LAKO

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/NIGHT STAR 7-10-2015.mp4{/mp4remote}

NIGHT STAR – KAMELA ISLAMAJ – KUZHINA JAPONEZE

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/KAMELA_ISLAMAJ_KUZHINA_JAPONEZE.mp4{/mp4remote}

Nata finale,mbyllja e sezonit ne Night Star

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=X3XZkgNOFXc]

NIGHT STAR – INVA GASHI & RONELA HAJATI

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/INVA GASHI_RONELA_HAJATI_18.04.2015.mp4{/mp4remote}

INTERVISTA ME TAN BRAHIMI DHE INVA GASHI

Inva Gashi dhe Tan Barhimi përcjellin momentet e tyre gjate punës dhe karrierës , ndërsa Ronela Hajati një vajze tipike çapkëne e skenës se...

NIGHT STAR – GENTIAN FERHATI & ALTIN MICI – SETI FOTOGRAFIK

Moda ajo qe është ne fokus me se shumti , një nga stilistet me te njohur shqiptar sjell koleksionin e tij. Fotografi Gentian Ferhati...

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA