27 C
Shkoder, AL

NIGHT STAR – 21.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=d3VpyywsKYM

SINAN VLLASALIU NË NIGHT STAR DHE DASHURIA E TIJ PËR MUZIKËN

Sinan Vllasaliu eshte nje nder kenegatret me te dashur te muzikes shqiptare ku ne shume vite ka sjelle kenge nga me ta ndryshmet e nuk mungojne as bashkepunimet.

ENCA HAXHIA – STAR PLUS TV

http://www.youtube.com/watch?v=3_LMbCZyg0U

NIGHT STAR – GENTIAN FERHATI & ALTIN MICI – SETI FOTOGRAFIK

Moda ajo qe është ne fokus me se shumti , një nga stilistet me te njohur shqiptar sjell koleksionin e tij. Fotografi Gentian Ferhati...

NIGHT STAR – SKIVI & ARTUR MUCA

{mp4remote}http://80.78.68.49:6060/owncloud/nightstar/NIGHTSTAR18.mp4{/mp4remote}

E ËMBLA KLODIANA VATA NË NIGHT STAR

Klodiana Vata na rrefen rreth kenges se saj me te re te titulluar "Shi lodre", pjesemarrjen e saj ne aktivitete te ndryshme brenda dhe...

Na ndiqni

77,346FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA