29 C
Shkoder, AL

AMANETI I FUNDIT

http://www.youtube.com/watch?v=0jOYVgW1v7I

BANDA FRYMORE E SHKODRËS

http://www.youtube.com/watch?v=LJ8cI0QUHN8

SHEFQET KRUJA

Pjesemarres: 1. Asim Kruja, 2. Zef Çoba, 3. Adnan Bala, 4. Fatbardh Smaja, 5. Agron Dizdari, 6. Mukades Çanga      

STAR MEMORY – FADIL KRAJA

http://www.youtube.com/watch?v=QGDnJscCehU

TANO BANUSHI (BIOGRAFI)

Pjesëmarrës: ISA ALIBALI (BIOGRAF I TANO BANUSHIT), EDMOND MHILLI (ISH-REGJISOR), FADIL KRAJA (SHKRIMTAR), ALBRI BRAHUSHA (SHKRIMTAR), PAULIN PREKA (AKTOR)http://www.youtube.com/watch?v=f_-gYeCzJpI

SHAN PICI

“SHAN PICI, ARTISTI I FOTOGRAFISË”

HISTORIA E KUQE E NJË QYTETI

http://www.youtube.com/watch?v=K1aVguBqpkU

STAR MEMORY – SHKOLLA “28 NËNTORI”

http://www.youtube.com/watch?v=s27ScEXSUio

SKENDER DRINI

STAR Memory është emision i tipit dokumentaresk apo reportazh. Ky format do të përpiqet të sjelli çdo javë një tematikë ndryshe; Biografi, Data Historike, Personazhe Historike, Tema nga jeta e përditshme, Reportazhe mbi tema të aktuale dhe të kaluara, mbi njerëz të zakonshëm me dhunti në fusha të ndryshme të jetës, etj.

Na ndiqni

78,959FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA