21 C
Shkoder, AL

DOSJA 2 PRILLI

STAR MEMORY - STAR PLUS TV

DREJT NËNTORIT TË BARDHË

NJE DOKUMENTAR HISTORIK NGA SEAD CENA, E CILI FLET PER KRIMET E KOMUNIZMIT, PERSEKUTIMIN NDAJ KLERIKE DHE NDAJ FESE. PJESEMARRES: DOM GJERGJ SIMONIhttp://www.youtube.com/watch?v=OE8EW9aa_Hk ...

FANELLA NUMER “5”, RAMAZAN RRAGAMI

Pershkrimi: reportazh biografik nga Sead Cena/ Star Memory/ Star Plus Tv.http://www.youtube.com/watch?v=WoSvH5GhjOw

ARTI I PERKTHIMIT

Pjesëmarrës: Anton Nikë Berisha, Anila Xhekaliu, Astrit Cani, Aurel Plasari, Ervin Lani, Nikollë Berishaj, Hans-Joachim Lanksch

HISTORIA E KUQE E NJË QYTETI

http://www.youtube.com/watch?v=K1aVguBqpkU

PJETER GACI

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6bo70MwiVvk]

RRETHIMI I SHKODRES

Pjesëmarrës: BAJRAM XHAFA, BESI BEKTESHI, NDRICIM MLIKA

Na ndiqni

72,150FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA