STAR SPORT – 09.01.2017

http://www.youtube.com/watch?v=7mvYsKZU0J4

STAR SPORT – 15.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=zHD2VR1C5U0

STAR SPORT – 07.03.2016

http://www.youtube.com/watch?v=8VTV-6RTh8I

STAR SPORT – 04.04.2016

http://www.youtube.com/watch?v=E5IaryzVTys

STAR SPORT – 08.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=_OEIaQVpKwg

“STAR SPORT”, DISKTUON PËR TË ARDHMEN E VLLAZNISË

TË FTUAR EUGEN VASO, ILIRI DIBRA, ANA GJELA E KLAVIA PETËZA. Emisioni “Star Sport” ka zbardhur vendimet e pritura pikërisht ditën e martë në Këshillin Bashkiak dhe veprimet që do të bëhen për të ardhmen e Vllaznisë.

STAR SPORT – 25.12.2017

http://www.youtube.com/watch?v=bvm8_nPwV9A

STAR SPORT – 05.02.2018

http://www.youtube.com/watch?v=pXjQzw21nt0

Na ndiqni

66,484FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA