18 C
Shkoder, AL

STAR SPORT 29.01.2018

http://www.youtube.com/watch?v=4QOj-0O0jP0

“STAR SPORT”, DISKTUON PËR TË ARDHMEN E VLLAZNISË

TË FTUAR EUGEN VASO, ILIRI DIBRA, ANA GJELA E KLAVIA PETËZA. Emisioni “Star Sport” ka zbardhur vendimet e pritura pikërisht ditën e martë në Këshillin Bashkiak dhe veprimet që do të bëhen për të ardhmen e Vllaznisë.

Na ndiqni

72,169FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA