24 C
Shkoder, AL

TONIGHT – 26.04.2016

http://www.youtube.com/watch?v=unMIIYF5Lrc

TONIGHT STAR PLUS – 19.04.2016

http://www.youtube.com/watch?v=W28g4lF5kT8

TONIGHT – 12.04.2016

http://www.youtube.com/watch?v=8M_IxNv4dEo

TONIGHT – 05.04.2016

http://www.youtube.com/watch?v=jZkBDyNeSGk

TONIGHT STAR PLUS – 29.03.2016

http://www.youtube.com/watch?v=nIDxhyTXKi4

TONIGHT – 22.03.2016

http://www.youtube.com/watch?v=sJqc34QXBZw

TONIGHT – 15.03.2016

http://www.youtube.com/watch?v=OhJv1ZgdxGA

TONIGHT – IGLI TOTOZANI

http://www.youtube.com/watch?v=TWHmGP3pn_I

TONIGHT STAR PLUS – 01.03.2016

http://www.youtube.com/watch?v=60WbNF6_zSM

TONIGHT – PROTESTA DHE DËMSHPËRBLIMI I PËRMBYTJEVE NË SHKODËR

http://www.youtube.com/watch?v=DCgmP3ajM4c

Na ndiqni

77,205FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA