25 C
Shkoder, AL

PROTESTA E AVOKATEVE

http://www.youtube.com/watch?v=JBgGCz-iAT8

SHKRIMTARI DHE KOHA

http://www.youtube.com/watch?v=_ZsgM_SIVlU

SITUATA E RESHJEVE

http://www.youtube.com/watch?v=gpXLFuU3Vgc

TONIGHT – GRETA BARDELI

http://www.youtube.com/watch?v=firof94wvdo

TONIGHT – 8 12 2015

http://www.youtube.com/watch?v=XJFLwxro7Fg

TONIGHT – DHUNA NDAJ GRUAS

http://www.youtube.com/watch?v=LS9XulDxNDI

SHKODRA NË HISTORINË E SHTETIT SHQIPTAR

http://www.youtube.com/watch?v=v8dsOYlNjkM

EUROPA PAS SULMEVE TË FRANCËS

http://www.youtube.com/watch?v=cWTm-wTobow

KULTURA 2015

http://www.youtube.com/watch?v=DOsVluSrj0o

Na ndiqni

79,099FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA