21 C
Shkoder, AL

TONIGHT – 12.04.2016

http://www.youtube.com/watch?v=8M_IxNv4dEo

TONIGHT STAR PLUS – 29.03.2016

http://www.youtube.com/watch?v=nIDxhyTXKi4

TONIGHT – 16.05.2017

http://www.youtube.com/watch?v=Wcq7e8JR6es

TONIGHT – 07.11.2017

http://www.youtube.com/watch?v=E5DvuqyrW_0

TONIGHT – 23.05.2017

http://www.youtube.com/watch?v=CtqcpirJVio

PRAG ZGJEDHJESH LOKALE 2015

Sëbashku me një panel gazetarësh për të diskutuar mbi situatën politike në vend dhe preg-zgjedhjet lokale në Shkodër

Na ndiqni

73,519FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA