26 C
Shkoder, AL

TONIGHT – 28.11.2017

http://www.youtube.com/watch?v=CEKHSZYwSRQ

TONIGHT – 06.06.2017

http://www.youtube.com/watch?v=eScEPBdgKjE

TONIGHT – 10.01.2017

http://www.youtube.com/watch?v=qVRO5wPR-7k

TONIGHT – 24.10.2017

http://www.youtube.com/watch?v=orx0DbAZzzw

MASTER-PLANI I VELIPOJES

Tonight - Star Plus Tv

GODINA E RE E FOTOTEKES MARUBI

Për herë të parë në media do flasim me detaje në një emision të plotë kushtuar godinës së re të Fototekës Kombëtare Marubi dhe Muzeut Marubi. Cili është projekti i plotë dhe si mendohet implementimi i tij? Kur do fillojnë punimet, kur parashikohet përfundimi i tyre? Sa ka kushtuar? Si mendohet sistemi dhe cili është projektimi i ri i tre kateve?

PARTIA SOCIALISTE, ZGJEDHJET LOKALE 2015

Deputeti i Partisë Socialiste Qarku Shkodër, Namik KoplikuDeputeti i Partisë Socialiste Qarku Shkodër Namik Kopliku

Na ndiqni

76,928FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA