28 C
Shkoder, AL

PROTESTON E ZHVESHUR KUNDËR GJELAVE TË KRISHTLINDJEVE

Kjo grua e zhveshur proteston kundër mishit të gjelit të detit për festat e Krishtlindjeve, në mes të qytetit të Liverpulit.

SHALLET IDEALE PËR NJË KOMBINIM TË SHPEJTË

Shalli tashmë është jë ndër veshjet që zë një vend të rëndësishëm në garderobën e përdishme. Shalli nga forma dhe madhësia që mund të ketë është një nga mënyra më të mira për ta përdorur në këto ditë të ftohta dimri por një vend të veçantë ai zë në mbrojtjen nga i ftohti.

TURISTI NGA ARABIA SAUDITE MAHNIT LONDRËN ME KOLEKSIONIN E MAKINAVE TË ARTA

Një person nga Arabia Saudite që vizitoi Londrën këtë fundjavë ruajti repotacionin e tij si një nga personat më të pasur, pasi transportoi me vete një pjesë të koleksionit të makinave të tij, të gdhendura në ar.

UISKI “TRUMP”, SHITET PËR 6 MIJË PAUND NË ANKAND

Një shishe e rrallë uiski me autografin e presidentit të zgjedhur amerikan, Donald Trump, është shitur për 6 mijë paund ose rreth 7 mije euro

SI TA KUPTONI NËSE DIKUSH PO JU GËNJEN

Për fat të keq, jetojmë në një botë ku është e pamundur që të besohet çdo gjë që njerëzit thonë.

TOKIO JU FTON TË SHIJONI MREKULLINË E PRANVERËS

Me ardhjen e pranverës Tokio ju fton të admironi një ndër traditat më të bukura të saj: Lulet e qershisë.

SHENJAT QË TREGOJNË KANCERIN E GJIRIT

Kanceri i gjirit është shkaku i dytë i vdekjes tek femrat në botë.

LETRA RRËQETHËSE E DOKTORIT SIRIAN QË PO BËN XHIRON E BOTËS

Kjo është letra e një doktori sirian po bën xhiron e botës dy ditët e fundit. 

TIMONI INTELIGJENT QË JU SHPËTON JETËN

Çdo ditë e më shumë paisjet teknologjike po lehtësojnë jetën tonë.

RRATHËT E ZINJ POSHTË SYVE, TREGUES SE MUND TË VUANI NGA DIÇKA SERIOZE

Ndodh shpesh që të dalim përpara pasqyrës dhe të dallojmë rrathë të zinj poshtë syve. Normalisht kjo është një shenjë se mund të keni ekzagjeruar me alkoolin apo me pagjumësinë.

Na ndiqni

75,622FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA