16 C
Shkoder, AL

FLAMURI SHQIPTAR EDHE NË ÇANTAT E MARKËS SË NJOHUR LOUIS VUITTON

Simboli i shqiponjës dy krenare, kohëve të fundit është bërë ndër simbolet më të famshme në botë, janë artistët shqiptarë që me plot krenari...

SESI TË SHTOJMË NDJEKËSIT NË INSTAGRAM

Një blogere ka treguar disa sekrete se si mund të shtoni ndjekësit në Instagram Ajo ka zbuluar mënyrën se sa lehtë është të ndryshoni pamjen e trupit tuaj në një foto.

KUSH U KRIJUA E PARA, PULA APO VEZA? SHKENCËTARËT ZBARDHIN MISTERIN

Një ndër enigmat më turturuese ka marrë një përgjigje të saktë e përfundimtare. Kush ka ekzestuar e para veza apo pula? Një grup shkencëtarësh anglezë kanë dalë në përfundimin se pula është krijuar para vezës.

GRUAJA GJEN KULETËN QË I KISHIN VJEDHUR 31 VJET MË PARË

Ishte vetëm 24 vjeçe, kur i vodhën kuletën nga çanta. Pas 31 vitesh, kuleta është rikthyer sërish në duart e saj. Të gjitha sendet...

GJUMI I TEPËRT JU RREZIKON NGA DISA SËMUNDJE

Ajo që shumica e njerëzve dinë dhe lexojnë është se mosplotësimi i orëve të gjumit shkakton një sërë problemesh në shëndet. Prandaj, ata që...

OLEN ÇEZARI NË KRAHËT E JEZUSIT ME VIOLINË

Mahnit Olen Çezari. Artisti shqiptar teksa qëndron në krahët e Statujës së Krishtit në Brazil, luan tingujt e magjishëm të “Ave Maria” me violinën e tij. Videoja është bërë publike nga vetë artisti, ndërsa veç tingujve brilantë, magjepsëse është edhe pamja që ofron Rio de Zhaniero. Tinguj që flasin për dashurinë hyjnore të nënës për fëmijën, ndjenjë akohore dhe e pakufijshme.

NUANCAT HIT TË FLOKËVE PËR DITËT E FTOHTA

Paleta e portokalltë e ngjyrave është ideale për ditët e ftohta, sepse u rrinë shkëlqyeshëm damave me lëkurë vezulluese, të cilën të gjithë e kemi gjatë kësaj periudhe. Krahas kësaj, duhet të jeni të sigurt që kjo ngjyrë e pazakonshme do të përshtatet në mënyrë të përkryer me gardërobën tuaj.

Një histori dashurie ne 34 metra largesi

90 sekonda për të treguar fillimin e një historie dashurie.

Profesori edhe babysiter

Një studente, nënë e re erdhi në leksion bashkë me fëmijën e saj, sepse ajo nuk kishte se kujt t’ia lë atë. Por fëmija në mesin e leksionit i mërzitur ia filloi të qajë, nëna e re u ndjej në siklet dhe u çua për ta lënë klasën, transmeton TetovaSot.

TENTOI TË KALONTE PA RADHË, RRAHIN BRUTALISHT AKTORIN

Një sherr i madh ka shpërthyer në një pikat e McDonald në Cordoba, Argjentinë, pasi një aktor i njohur u akuzua se kaloi pa radhë.

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA