18 C
Shkoder, AL

PUBLIKOHET TJETËR KËNGË E DJ AVICII

Një vit pas ndarjes së tij nga jeta, publikohet një tjetër këngë e re e Dj Avicii. Janë miqtë e tij që po çojnë...

AKTORJA MË E BUKUR E TË GJITHA KOHËRAVE

Michelle Pfeifer, Brigitte Bardot, Audrey Hepburn: çdo epokë ka pasur aktoren e saj ikone, një grua që mishëronte jo vetëm bukurinë, por aftësinë e...

ZBULOHET EMRI I DJALIT TË MEGHAN MARKLE DHE PRINC HARRY-T, NUK DO MARRË TITULL...

Duka dhe dukesha e Sussex e kanë quajtur djalin e tyre të porsalindur Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Foshnja u prezantua para kamerave për herë të parë...

“MISSION IMPOSSIBLE” RIKTHEHET NË KINEMA

“Mission Impossible” duket se nuk të ketë një fund. Suksesi që ka pasur, i ka surprizuar të gjithë, sigurisht kjo dhe falë interpretimit të...

KA PROBLEME ME SHËNDETIN MENDOR, KËNGËTARJA E FAMSHME MBYLL KARRIERËN?!

Pak kohë më parë u bë e ditur se këngëtarja e famshme Britney Spears është shtruar në një qendër rehabilitimi për shëndetin mendor. Problemet e...

1 VIT PAS NDARJES NGA JETA, PUBLIKOHET KËNGA E RE E AVICIIT

Familja e DJ të njohur suedez, Avicii ka publikuar këngën e parë, nga albumi i ri që po zbulohet pas vdekjes së tij. Një...

PRESIDENTE E SHBA? ANGELINA JOLIE ÇMEND RRJETIN ME PËRGJIGJEN

Aktorja Angelina Jolie është një ndër figurat më të njohura të kinematografisë në mbarë botën, po ashtu ajo cilësohet padyshim si një ndër femrat...

‘MË REFUZUAN SE ISHA SHQIPTARE’, AVA MAX RRËFEN FËMIJËRINË E VËSHTIRË SI EMIGRANTE NË...

Këngëtarja me origjinë shqiptare që është duke u kthyer ndër më të famshmet në botë ka treguar rëfimin e saj të trishtë nga fëmijëria....

VDES KËNGËTARI DHE KOMPOZITORI I FAMSHËM

Këngëtari dhe kompozitori i famshëm Scott Walker ka vdekur në moshën 76 vjeçare. Ai ka lindur në Amerikë por pjesën më të madhe të jetës...

AL BANO DO TË HEDHË NË GJYQ UKRANINËN: MË HIQNI NGA ‘LISTA E ZEZË’

Këngëtari i njohur Italian Al Bano do të çojë Ukraninën përballë Gjykatës Europiane të të Drejtave të Njeriut. Artisti i Cellino San Marco kërcënon se...

Na ndiqni

73,512FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA