VDES “DJALI ZOMBIE”

Modeli i famshëm Rick Genest është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Monteral, Kanada. Ai njihej si “djali zombie” për shkak se...

“NUK DO HARROJ KURRË PREJ NGA VIJ”! GJIGANTI NDËRKOMBËTAR SHKRUAN PËR HISTORINË E KOSOVËS...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është një nga të ftuarat për të performuar në festivalin “Estéreo Picnic 2020”, në Kolumbi. Rita, mbiemri i...

ADI KRASTA MERR INAT LUIZ EJLLI-n

 “Ra një yll” është kënga pjesëmarrëse e Reazrta Smaja dhe Luiz Ejlli që konkurojnë në festivalin e RTSH. E cilësuar si një nga këngët më të mira dhe të pëlqyera nga publiku kjo bazuar në votat e dhëna on-linë ku kryesojnë në vendin e parë me 38.44% .

Duket se suporti është mjaft i madh për dy këngëtarët shkodranë por ajo që ka bërë jo pak habi është mënyra sesi moderator i këtij festivali Adi Krasta prezanton këngën e tyre duke thënë vetëm emrin e Rezarta Smaja duke anashkaluar prezantimin e Luiz Ejllit.

Nora me trëndafila për Shën Valentin

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, ndonëse larg bashkëshortit, Robert Berisha, ka pranuar lule.

ELVANA GJATA REAGON PËR HERË TË PARË PAS FESTIVALIT TË 58: ARILENA NUK ËSHTË...

Pas polemikave të shumta, ka ardhur edhe reagimi i parë i Elvana Gjatës pas Festivalit të 58. Në një postim në instagram, këngëtarja teksa ka...

RRËZOI NGA FRONI ANGELINA JOLIE! KJO ËSHTË GRUAJA MË E ADMIRUAR NË MBARË BOTËN

Sondazhi i fundit ka treguar se aktorja e famshme Angelina Jolie nuk është më gruaja më frymëzuese dhe më e admiruar në botë. ‘Nga...

SHQIPONJA DY KRENARE NE DUART E VAN DAMIT

Aktori shqiptar i filmave aksion Pjetër Malota ka bërë një shqiponje me aktorin e njohur të filmave aksion Jean Cloude Van Damme.

DAFINA ZEQIRI PËR SHËN VALENTIN PUBLIKON FOTO ME TË DASHURIN

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka kohë që është në një lidhje.

NGA “DREJTË FUNDIT” DRILON HOXHA VJEN ME “JETO NDRYSHE”

 Pas suksesit të filmit “Drejtë fundit” duket se Drilon Hoxha ska të ndaluar, ai ka përveshur mëngët për filmin e rradhës.

NIK XHELILAJ NË SERIALIN E RI TURK

Nik Xhelilaj nuk di të ndalet. Shqiptari është shndërruar në një nga njerëzit më të përfolur në Turqi. Aktori është bërë pjesë e kastit...

BOTA