17 C
Shkoder, AL

JA SI JANË NË TË VËRTETË VENDET KU JANË LUAJTUR SKENA NGA “FRONI I...

Nga kështjellat e lashta në brigjet e Kroacisë tek bukuria e Islandës, një udhëtim virtual për të zbuluar vendet më interesante në botë ku...

SUKSESI I RRADHES I ENEDA DHE JON TAIRFA “TOGETHER”

Bashkëpunimi i radhës në skenën muzikore është sjellë nga dy këngëtarë të njohur, që njëherësh janë edhe kushërinj mes vete. Eneda Tarifa dhe Jon Tarifa tashmë kanë sjellë këngën më të re të titulluar “Together”, bashkë me videoklip.

RITA ORA KONCERT NË 10 VJETORIN E PAVARËSISË SË KOSOVËS, JA MESAZHI I KËNGËTARES

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora do të performojë më 17 shkurt në Prishtinë me rastin e 10 vjetorin të Pavarësisë së Kosovës. Ylli i muzikës pop do të japë për herë të parë koncert në vendin e lindjes. Lajmi është konfirmuar fillimisht nga zv/kryeministri i Kosovës Behgjet Pacolli me anë të një postimi në Facebook, ku shkuajti se këngëtarja do të performonte mbrëmjen e Pavarësisë dhe për këtë nuk ka pranuar të paguhet. Ndërsa një mesazh ka ardhur nga vetë Rita Ora me anë të një postimi në Instagram. Ajo publikoi në foto të bluzes që do të mbajë veshur gjatë koncertit që e ka dizenjuar pirkërisht për këtë rast. Bluzja mban shkrimin 'Kosova' dhe padyshim që shumë adhurues të tjerë do ta mbajnë veshur logon që ka përgjedhur Rita.

SONI MALAJ NDAHET NGA MIRKO

Pak ditë më parë qarkullonin në rrjetet sociale thashetheme në lidhje me dhënien fund të martesës së këngëtares Soni Malaj. Por duket se ky burim ka qënë i vërtetë, pasi karriera e këngëtares ka qënë vendimtare për ti dhënë fund një martese, e cila ishte kurorëzuar edhe me lindjen e një fëmije.

Fundshpina përrrallore e Angela Martinit

Modelja Angela Martini ka postuar një foto në Instagram ku shihet me pjesën e sipërme të trupit zbuluar dhe me të brendshme. Këtë foto...

KËNGËTARËT ANALFABETË

Shumica e tyre nuk dijnë të shkruajnë shqip. Madje gabimet e tyre janë të tmerrshme.

Çiljeta dhe Noizy publikojn klipin e ri “Gangsta Love “

Çiljeta dhe Noizy kanë publikuar klipin e këngës “Gangsta Love”. Projekti muzikor i dy këngëtarëve vjen për publikun si një film me metrazh të shkurtër, që zgjat përafërsisht 12 minuta. Në këtë film marrin pjesë edhe djali i këngëtares, Fernando dhe vajza e Inis Gjonit, Coco Antonel.

“ZONJA E PARË MEZI PRET TË DIVORCOHET NGA DONALD TRUMP”

Zonja e Parë e SHBA po numëron ditët mbrapsht para se t’i kërkojë divorcin presidentit amerikan, Donald Trump. Ky është pretendimi i Omarosa Manigault...

DRAKE MERR KËRCËNIME NGA ISIS

Sipas uebsajtit islamik “Izaha.com”, Drake thuhet se kohët e fundit ka marrë kërcënime nga grupi terrorist ISIS, pasi ai dyshohet se gjatë koncertit të tij të fundit në Londër, “Hotline Bling”, i ka thënë katër vajzave myslimane për të hequr shamitë e tyre, pasi duken më të bukura pa to.

STRESI AKUZON KËNGËTARET SHQIPTARE

Në një nga emisionet ku ishte i ftuar reperi i njohur Stresi u diskutua rreth jetës së VIP-ave shqiptarë. Mes tjerash është thënë se mundësitë reale të VIP-ave shqiptarë për të blerë rroba të shtrenjta janë të pakta madje sipas tij shumë nga ta marrin veshje borxh për paraqitjet e tyre.

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA