35 C
Shkoder, AL

TË SHTËNA ME ARMË DREJT KËNGËTARIT 50 CENT

Teksa 50 Cent dhe Tekashi69 po xhironin videoklipin e tyre në Brooklyn, dikush ka hapur zjarr mbi to. Sipas dëshmitarëve, në sheshxhirim një makinë...

DIAGNOSTIKOHET PËR TË TRETËN HERË ME KANCER, AKTORJA: DO E MPOSHT

Këngëtarja dhe aktorja Olivia Newton-John ka folur për betejën e saj me një diagnozë të tretë të kancerit, duke thënë se do ta mundë...

PESË AKTORËT MË TË PAGUAR NË BOTË

Si çdo vit revista ‘’Forbes’’ ka përgatitur listën e aktorëve më të paguar në botë. Bien në sy aktorë të cilët kanë bërë histori...

“ZONJA E PARË MEZI PRET TË DIVORCOHET NGA DONALD TRUMP”

Zonja e Parë e SHBA po numëron ditët mbrapsht para se t’i kërkojë divorcin presidentit amerikan, Donald Trump. Ky është pretendimi i Omarosa Manigault...

FIFI MË ‘E DASHURUAR’ SE ASNJËHERË

Filloreta Raçi, e njohur si Fifi ka sjellë projektin e ri muzikor 'Nanush 1', këngë të cilën duket se ia dedikon personit të zemrës. Ndryshe nga herët e tjera që e kemi parë me balada ku shpreh mllefin që ka ndaj një mashkulli, këtë herë duket shumë e lumtur.

WILL SMITH HEQ NGA POSTIMI FLAMURIN E KOSOVËS, VENDOS TË SHQIPËRISË

Këngëtari dhe aktori i njohur Will Smith lancoi dje një video në rrjetet sociale dhe në youtube ku bënte promovimin e këngës zyrtare të...

NIK XHELILAJ NË SERIALIN E RI TURK

Nik Xhelilaj nuk di të ndalet. Shqiptari është shndërruar në një nga njerëzit më të përfolur në Turqi. Aktori është bërë pjesë e kastit...

NUK DO JUA MERRTE MENDJA KURRË! ZBULOHET PREJARDHJA E BEYONCE

Këngëtarja amerikane, Beyonce ka dalë në kopertinën e revistës "Vogue" duke hedhur poshtë të gjitha spekulimet se një njeri me ngjyrë nuk shet.   Në intervistë,...

JOZEFINA TOPALLI URON DJALIN ME FJALË TË ËMBLA: “JE DOBËSIA E NANËS”

Zonja e hekurt di të thotë edhe fjalë të ëmbla! Ashtu si për çdo nënë edhe për Jozefina Topallin, djali është pika e dobët.

TË GJITHË MBLIDHEN NË ATDHE! PAS ERMAL METËS DHE RITA ORËS VJEN DHE ELENI...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira pritet të mbërrijë në Shqipëri. Pas suksesit që këngëtarja pati në Eurovizion me këngën “Fuego”, ajo pritet të performojë...

Na ndiqni

77,327FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA