ENEDA TARIFA PËRGËNJESHTRON THASHETHEMET PËR BASHKËPUNIMIN ME ROBBIE WILLIAMS

Këngëtarja Eneda Tarifa ka zgjedhur që të reagojë ndaj lajmeve që qarkullojnë së fundmi në media, se kënga e saj tashmë është në duart e Robbie Williams.

TË SHTËNA ME ARMË DREJT KËNGËTARIT 50 CENT

Teksa 50 Cent dhe Tekashi69 po xhironin videoklipin e tyre në Brooklyn, dikush ka hapur zjarr mbi to. Sipas dëshmitarëve, në sheshxhirim një makinë...

AKTORJA E MIRËNJOHUR PËSON ATAK KARDIAK

Aktorja e famshme Carrie Fisher, e njohur për rolin e saj në filmin “Star Wars” ka pësuar një arrest kardiak gjatë një fluturimi, që 60-vjeçarja po kryente nga Londra drejt Los Angelesit.

Elhaida Dani , në pesë më të mirat në Eurovizion

Përpos dëshirës së mirë për të triumfuar ose pozicionimit tek tre vendet e para, mediat e huaja e rendisin Elhaida Danin ndër pesë më të mirat në Eurovizion. "Dielli ka vdekur por Elhaida Dani është prapë gjallë!".

Luana shkëlqen me të kuqe

Luana Vjollca është shfaqur super seksi në emisionin e sotëm “E Diell”.

FLOR MUMAJESI ANULLON KONCERTET PËR SHKAK TË SËMUNDJES: ËSHTË NJË DHIMBJE E MADHE

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi padyshim që është një nga njerëzit më energjikë dhe që gjithmonë është aktiv në koncerte por këto kohë dicka e ka penguar.

DEL AUTOPSIA E VDEKJES SË AVICII

DJ suedez Avicii humbi jetën të premten në Oman dhe deri tani rapotet kanë hedhur poshtë alternativën e vrasjes. Pas realizimit të dy autopsive autoritet...

“ANGELA MARTINI, MË E MIRA NGA SHQIPËRIA”

Ky është titulli që i ka vënë portali boshnjak klix.ba artikullit që ia kushton bukuroshes shqiptare.

EUROSONG, KËNGA E TARIFËS NË DUART E ROBBIE WILLIAMS

"Përralla" e Eneda Tarifës shpresojmë të bëhet realitet.

BOTA