21 C
Shkoder, AL

Edhe Tuna merr trëndafila !

Këngëtarja shqiptare, Tuna, duket se Shën Valentinin e ka kaluar në mënyrë mjaft romantike.

Jonida Maliqi vjen me “Jam bërë si ti”

Jonida Maliqi tashmë ka prezantuar projektin e saj të radhës, të titulluar "Jam bërë si ti”. “Jam bërë si ti” është kompozuar nga Flori Mumajesi, si edhe për fabulën e këngës ka menduar ai.

“JAMES BOND”, KONTRATË FARAONIKE PËR DANIEL CRAIG

Në Hollivud përflitet çdo ditë një emër i ri, për aktorin e ri, që do të luajë rolin e James Bondit, por mediat në Britaninë e Madhe shkruajnë se Sony, shtëpia e produksionit të sagës së famshme, i ka ofruar interpretuesit aktual, Daniel Craig një kontratë faraonike prej 150 milionë dollarësh edhe për dy seri të reja.

KËNGËTARJA E NJOHUR GJENDET PA JETË NË MAKINË

Këngëtarja braziliane e njohur, Loalwa Braz Vieira është gjetur pa jetë brenda makinës së saj. Enda nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

AKTORËT HOLLYWOOD-ian QË FESTOJNË DITËLINDJEN KËTË VIT

Fantastik ishte viti 1937! Por një vit special do të jetë ai i 2017.

VAJZA KUJDES LEDRI MUND TE PERFSHIJ EDHE EMRIN TUAJ NE KETE LIBER

Ledri ka mbledhur literaturë të bollshme në bibliotekën e vet nga autorë të ndryshëm edhe botërorë, për të lexuar dhe parë ,se si mund bëhet , si mund të shkruhet një libër i mirë për veten.

SURPRIZON BEBE REXHA, PUBLIKON 4 KËNGË NË NJË DITË

Këngëtarja e njohur, Bebe Rexha ka arritur të surprizojë publikun këtë sezon veror me projektet e reja që ka sjellë.

ALBANO BOGDO JEP LAJMIN E PAPRITUR, TËRHIQET NGA AKTRIMI

Aktori Albano Bogdo, ka vendosur të japë dorëheqjen nga aktrimi. Ai ka befasuar ndjekësit e tij duke iu thënë që për arsye shëndetësore e...

Rikthimi part time i Backstreet boys

Ata kthehen, por vetëm për 48 orë, e Backstreet Boys. Dhe ata nuk e bëjnë atë në mënyrën më të pëlqyeshëm për ta, në një skenë me një mikrofon në dorë, por në më shumë se njëqind kinema në të gjithë Italinë, më 14 dhe 15 korrik.

AURELA GAÇE NA KTHEN PAS NË KOHË, SJELL ‘TË DUA’

Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj të fundit. "Të dua" titullohet balada e dashurisë së Aurelës. Me një videoklip mjaft të veçantë, këngëtarja e famshme...

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA