13 C
Shkoder, AL

“ARRESTOHET “2 PAC? ÇFARË PO NDODH ME VDEKJEN E REPERIT?

Emri i legjendës së hip hop-it, Tupac, vazhdon të bëjë ende jehonë.

AURELA GAÇE VJEN ME NJË LAJM BOMBË

Nje nga kengetaret me te dashura te muzikes shqiptare si nga vokali edhe nga temperamenti ka bere diten e sotme te ditur nje lajm mjaft te gezueshem, ate e te berit nene per here te dyte.

BARBANA DO TË REALIZOJË ÇDO PROJEKT TË LËNË PËRGJYSËM NGA ERGI DINI

Ndarja nga jeta në moshë të re e këngëtarit shkodran Ergi Dini na ka prekur të gjithëve, pasi ai kishte fituar zemrat e të githëve me zërin e tij të magjishëm.

URIMI I VEÇANTË I AURELA GAÇES PËR 2017

Ylli i muzikës shqiptare Aurela Gaçe uron Vitin e Ri 2017 nëpërmjet një fotojë të veçantë, pasi ky vit është ndryshe për këngëtaren.

NDALIMI NE DURRES – POLICIA NDJEK NOIZYN S’E SIU BIND URDHRIT

Një situatë aspak të këndshme ka përjetuar reperi Noizy, pasi e ka kaluar natën në qeli. Kjo ka ndodhur pasi ai ka bërë të fortin me policinë e Durrësit.

BLENDI FEVZIU, LEKSION “GJENIVE” TË INSTAGRAMIT

Postimi i Blendi Fevziut për festën e pavarësisë nisi me një foto të thjeshtë përkujtimore, e përfundoi si një leksion historie.

2016 VIT I SUKSESSHËM PËR BEYONCE

Viti 2016 ka qenë sigurisht, viti i Beyonce. Këngëtarja është shoqëruar nga suksese të shumta në karrierë, që kulmuan me publikimin e albumit të fundit, “Formation”.

YJET E HOLLIVUDIT FALENDEROJNË BARACK OBAMËN

Duket se jo vetëm mbështetësit e Barack Obamës por dh yjet më të famshëm të Hollivudit kanë qënë ata, që më largimin nga Shtëpia e Bardhë, kanë falenderuar ish presidentin amerikan Barack Obama.

MË NË FUND! ELVANA GJATA SHPJEGON KUPTIMIN E FOTOS LEJLA

Pak ditë më parë, postimi i një fotoje lejla nga Elvana Gjata në Instagram dhe më pas ripostimi nga shumë këngëtarë të njohur shkaktoi konfuzion te portalet dhe te ndjekësit e këngëtares.

Na ndiqni

73,492FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA