26 C
Shkoder, AL

TUNA I KUNDERPERGJIGJET RITES

Këngëtarja e suksesshme shqiptare, Tuna, ka falënderuar Rita Orën për fjalët e mira me të cilat ajo i është drejtuar në Instagram. Ishte Rita Ora që në një postim në Instagram e ka falënderuar Tunën për “dhuratën” e Krishtlindjeve e cila ishte një fotografi e Tunës me koleksionin e saj të fundit "Originals by Rita. “

LEONORA JAKUPI SHAH MAT….???

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi ia bën Shah-Mat dikujt. Kështu të paktën na bën me dije vetë ajo përmes një fotografie të postuar në rrjetin social ‘Instagram’Këngëtarja Leonora Jakupi, ka postuar një fotografi, ku shihet një tabel e shahut, ndërsa ka lënë mbishkrimin ‘Shah-Mat”.

GENTA ESHTE SHUME BUJARE 250 DHURATE PER FANSAT E SAJ

Këngëtarja Genta Ismajli ka vendosur të shpërblejë fansat e saj në Facebook me 250 Premium Karta, ku gjatë gjithë vitit 2015 kanë mundësi të kenë hyrjen falas në të gjitha koncertet e Gentës, kupona për pije, qëndrim në prapaskenë dhe shumë përparësi tjera.

Dafina ne 2015 me surpriza

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka falenderuar fansat për mbështetjen, ndësra ka premtuar që në vitin 2015

Me falni qe jam kaq shume seksi

Modelja e famshme Kate Upton jo vetëm që fitoi epitetin si “femra më seksi në botë”, por ajo tashmë ka treguar edhe anën e saj humoristike.Kur kjo bukuroshe ka marrë çmimin si femra më seksi në botë për 2014, të cilin e ka fituar nga revista “People”,

Olta Gixhari ne pritje te Arvizu ……

Pas lajmit në fundjavë që mbushi faqet e para të shtypit të shkruar, mbi 'pengun' që i kishte mbetur ambasadorit amerikan Aleksandër Arvizu gjatë qëndrimit në Shqipëri, aktorja Olta Gixhari tani është më e kujdesshme në leximin e gazetave.

Daffy ku do te jetë për festat e fundvitit???

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka një agjendë të ngjeshur sa i përket festave të fundvitit. Ajo është e angazhuar me shumë mbrëmje muzikore të cilat do t’i mbajë në vende të ndryshme.

Elvana dhe Liberta kopjojne njere tjetren

Këngëtarja Elvana Gjata ka postuar një foto në Instagramku shihet e veshur me një fustan i cili ishte shumë i ngjashëm me atë që prezantuesja Liberta Spahiu kishte veshur javë më parë në emisionin Prive.

Jonides nuk i bëhet vonë se cfare thone të tjerët per të

Jonida Maliqi ka zgjedhur që të postojë një mesazh në Instagram kundrejt të gjithë personave të cilët e komentojnë dhe bëjnë thashetheme për jetën e saj personale.

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA