ANTONIO BANDERAS SHTROHET NË SPITAL

Aktori i njohur, Antonio Banderas, ylli i ‘Zorro’ është shtruar të enjten e kaluar në spital pasi pati një tronditje të zemrës.

PAS 56 VITESH KARRIERË, JACKIE CHAN MERR OSCAR

Kur Jackie Chan e kishte parë një Oscar në shtëpinë e Sylvester Stallones para 23 vitesh, kishte thënë se edhe ai e dëshironte një të tillë.

NICOLE KIDMAN: PAS DHUNËS NË KOSOVË, VENDOSA TË NDIHMOJ

Aktorja e njohur amerikane, Nicole Kidman ka thënë se pasi ka parë femrat dhe fëmijët, që ishin viktima të luftës në Kosovë, ka vendosur që njëra nga gjërat më të rëndësishme në jetën e saj

MELANIA TRUMP HEDH NË GJYQ DAILY MAIL, KËRKON DËMSHPËRBLIM

Zonja e Parë e Amerikës ka ngritur një padi kundër gazetës britanike Daily Mail për prishjen e reputacionit të saj. Raportohet se gazeta ka botuar një lajm sipas së cilës Zonja e Parë e Amerikës, dikur ka qenë një prostitutë.

MINOGUE SHKËLQEN NË PREMIERËN E “ABSOLUTELY FABULOUS”

Ajo është e njohur për këngën e saj të famshme “I Should Be So Lucky”

KËNGËTARJA ME FAMË BOTËRORE, KONCERT NË TIRANË

Pas këngëtares Dua Lipa, një tjetër emër i njohur në fushën e muzikës pritet të vijë në Tiranë.

JETA E KËNGËTARES BRITNEY SPEARS NË NJË FILM, PUBLIKOHET TRAILERI

Sekretet më të mëdha të jetës së këngëtares amerikane Britni Spears do t’i zbulohen publikut në një film.

RIKTHEHET “FIFTY SHDAES OF GREY” TASHMË ME SERINË E DYTË “FIFTY SHADES DARKER”

“Fifty shades darker” titullohet filmi I ri I serisë “Fifty shades of Grey”

PROJEKTI I FUNDIT I ERGI DINIT “VJEN NË JETË”

Ikja e Ergit vazhdon të lërë boshllëk të madh mes familjarëve, miqve dhe artistëve.

BOTA