13 C
Shkoder, AL

EUROSONG, KËNGA E TARIFËS NË DUART E ROBBIE WILLIAMS

"Përralla" e Eneda Tarifës shpresojmë të bëhet realitet.

SINAN HOXHA BËHET BABA PËR HERË TË PARË

Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë bërë prindër të Ansit.

FILMI PËR JETËN E MICHAEL JACKSON, DO HABITENI NGA NGJASHMËRIA E AKTORIT ME YLLIN...

 

Pas filmit që u realizuar për Britney Spears, një tjetër ka nisur xhirimet kushtuar legjendës së muzikës pop, Michael Jackson.

ÇIFTI CLOONEY SË SHPEJTI PRINDËR

Gruaja e George Clooney, Amal, është shtatzënë me binjakë, djalë dhe vajzë.

JA KUR DO TË KËNDOJË ENEDA TARIFA, HIDHET SHORTEU I EUROVIZION

Televizioni publik suedez ka publikuar orarin e paraqitjes së shteteve pjesëmarrëse të gjysmëfinaleve të festivalit evropian të muzikës, Eurosong.

RITA ORA NDALOHET TË ZBRESË NË SHQIPËRI

Mbremja e djeshme ka qënë shumë e rralle për një pjesë të rinjsh që duan argetimin dhe pëlqejne koncertet LIVE.

VENDIMI I TRUMP NUK LEJON REGJISORIN NGA IRANI TË TËRHEQË ÇMIMIN OSCAR

Regjisori nga Irani Asghar Farha me filmin “The salesman” ka fituar çmimin si “Filmi më i mirë në gjuhë të huaj”, por për fat të keq ai nuk ishte i pranishëm në ceremoni për të tërhequr kupën. Shkak është bërë vendimin i presidentit Donald Trump, i cili pengon hyrjen në SHBA të shtatë vendeve myslimane.

OLTI MARKU KËRKON “VETË NJË NATË”…

 Olti Marku së shpejti do të sjelli projektin e tij të ri muzikor.

KËNGËTARJA E NJOHUR GJENDET PA JETË NË MAKINË

Këngëtarja braziliane e njohur, Loalwa Braz Vieira është gjetur pa jetë brenda makinës së saj. Enda nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

MARIAH CAREY NË LIDHJEN DASHURIE ME KËRCIMTARIN

Mariah Carey ka konfirmuar atë që flitej gjithë këto kohë për jetën e saj private.

Na ndiqni

73,492FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA