24 C
Shkoder, AL

Edhe Agnesa merret me kontrabande kapet në aeroport

Ish-missi i Kosovës, Agnesa Vuthaj është kapur nga Doganat e Kosovës duke kontrabanduar fustane.
Adriatik Stavileci, zëdhënës i Doganës e ka konfirmuar këtë për Express.
Ai ka thënë se personi me emrin Agnesa Vuthaj, është kapur në doganën e aeroportit me një ngarkesë prej 11 fustanesh, që së bashku bëjnë mbi 500 euro, e të cilët nuk janë deklaruar paraprakisht.

Mile Cyrus dhe Patrick Schwarzengger ne nje lidhje dashurie pub like tashme.

Edhe pse te dy e shpenzuan Ditën e Falënderimeve me familjet e tyre përkatëse, çifti më i ri i Hollywood-it ribashkohet te shtunën në Malibu, Kaliforni, ku shkëndija dukej qarte.Çifti e filloi pasdite e tyre me një shëtitje në Malibu Pier duke ecur për ne hyrjen e restorantin Nobu te kapur dorë më dorë.

Defektet e VIP-ave

Ndoshta në paraqitjet e tyre përpara publikut ata shkëlqejnë dhe duken të përsosur, por edhe VIP-at janë qënie njerëzore, dhe si të tillë kanë edhe ata difektet e tyre.
Dikush që nga lindja, dikush tjetër si pasojë e ndonjë aksidenti. Ne kemi zgjedhur 5 prej tyre, për të shuar sadopak kuriozitetin tuaj.

Leonardo Di Caprio le mjekrën e gjatë

Leonardo Di Caprio kohët e fundit ka ndryshuar shumë, ndërsa në sy ka rënë mjekra e tij. Aktori 40-vjeçar u pa të mërkurën në festivalin “Art Basel” në Miami me një mjekër të gjatë dhe të dendur.

“Gangnam Style” thyen limitin e parashikuar në YouTube

Fillimisht menduan se nëse arrin një milionë shikime në YouTube do të jetë sukses, por arriti të thyejë rekordin si videoja më e shikuar duke kaluar shifrën e 800 mijë shikimeve.

Fundshpina përrrallore e Angela Martinit

Modelja Angela Martini ka postuar një foto në Instagram ku shihet me pjesën e sipërme të trupit zbuluar dhe me të brendshme. Këtë foto...

“Ku isha unë” 300 mijë klikime për tri ditë

Kantautori i njohur shqiptar, Flori Mumajesi, ka arritur sukses të jashtëzakonshëm me baladën e tij të fundit të publikuar në bashkëpunim me Argjentina Ramosajn, “Ku Isha Unë”.

Rrëfehet Gaga: Më përdhunuan kur isha 19 vjeç

Lady Gaga ka shokuar të gjithë teksa ka deklaruar se kur ka qënë 19 vjeç është përdhunuar nga një person i cili ishte 20 vite më i madh se ajo. Teksa është rrëfyer në një program radiofonik, ajo ka thënë se në atë kohë ishte shumë naive teksa studionte në një shkollë katolike.

Arta Bajrami në mbrojtje të Bleones në fb

Thumbs up për Bleonën .Deri më sot nuk kam preferuar të komentoj punën e dikujt tjetër por në këtë rast nuk po mundem të mbyll syt para një linçimi të pastër mediatik (nga media shqiptare) lidhur me Bleona Qerretin dhe përpjekjet e saj që të depërtoj në show-biznesin Amerikan.

Familja Kardashian po zhvishen me radhë

Nuk ka mundur t’i rezistojë tundimit të zhveshjes duke ndjekur kështu shembullin motrës së saj.Kourtney, motra e Kim Kardashian, vjen totalisht nudo, vetëm pak ditë para lindjes të fëmijës së tretë.

Na ndiqni

74,845FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA