33 C
Shkoder, AL

FILMI PËR JETËN E MICHAEL JACKSON, DO HABITENI NGA NGJASHMËRIA E AKTORIT ME YLLIN...

 

Pas filmit që u realizuar për Britney Spears, një tjetër ka nisur xhirimet kushtuar legjendës së muzikës pop, Michael Jackson.

OLTI MARKU KËRKON “VETË NJË NATË”…

 Olti Marku së shpejti do të sjelli projektin e tij të ri muzikor.

“IRON MAN”, TASHMË ME NJË HEROINË

Kostumin e famshëm të “Iron Man”-it nuk e vesh më një mashkull, në librin e ri vizatimor të kompanisë “Marvel”.

RITA ORA NDALOHET TË ZBRESË NË SHQIPËRI

Mbremja e djeshme ka qënë shumë e rralle për një pjesë të rinjsh që duan argetimin dhe pëlqejne koncertet LIVE.

SINAN HOXHA BËHET BABA PËR HERË TË PARË

Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani janë bërë prindër të Ansit.

VENDIMI I TRUMP NUK LEJON REGJISORIN NGA IRANI TË TËRHEQË ÇMIMIN OSCAR

Regjisori nga Irani Asghar Farha me filmin “The salesman” ka fituar çmimin si “Filmi më i mirë në gjuhë të huaj”, por për fat të keq ai nuk ishte i pranishëm në ceremoni për të tërhequr kupën. Shkak është bërë vendimin i presidentit Donald Trump, i cili pengon hyrjen në SHBA të shtatë vendeve myslimane.

VDES LEGJENDA E MUZIKËS ROCK , DAVID BOWIE

Pas një beteje te gjatë me kancerin, vdiq të dielën legjenda e muzikës rock, David Bowie, ka konfirmuar menaxheri i tij për .

KËRCËNOHET ME VDEKJE TENOR I FAMSHËM

Ylli i operës botëror është kërcënuar me vdekje

JA KUR DO TË KËNDOJË ENEDA TARIFA, HIDHET SHORTEU I EUROVIZION

Televizioni publik suedez ka publikuar orarin e paraqitjes së shteteve pjesëmarrëse të gjysmëfinaleve të festivalit evropian të muzikës, Eurosong.

Na ndiqni

76,063FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA