11 C
Shkoder, AL

“Gangnam Style” thyen limitin e parashikuar në YouTube

Fillimisht menduan se nëse arrin një milionë shikime në YouTube do të jetë sukses, por arriti të thyejë rekordin si videoja më e shikuar duke kaluar shifrën e 800 mijë shikimeve.

Fundshpina përrrallore e Angela Martinit

Modelja Angela Martini ka postuar një foto në Instagram ku shihet me pjesën e sipërme të trupit zbuluar dhe me të brendshme. Këtë foto...

“Ku isha unë” 300 mijë klikime për tri ditë

Kantautori i njohur shqiptar, Flori Mumajesi, ka arritur sukses të jashtëzakonshëm me baladën e tij të fundit të publikuar në bashkëpunim me Argjentina Ramosajn, “Ku Isha Unë”.

Rrëfehet Gaga: Më përdhunuan kur isha 19 vjeç

Lady Gaga ka shokuar të gjithë teksa ka deklaruar se kur ka qënë 19 vjeç është përdhunuar nga një person i cili ishte 20 vite më i madh se ajo. Teksa është rrëfyer në një program radiofonik, ajo ka thënë se në atë kohë ishte shumë naive teksa studionte në një shkollë katolike.

Arta Bajrami në mbrojtje të Bleones në fb

Thumbs up për Bleonën .Deri më sot nuk kam preferuar të komentoj punën e dikujt tjetër por në këtë rast nuk po mundem të mbyll syt para një linçimi të pastër mediatik (nga media shqiptare) lidhur me Bleona Qerretin dhe përpjekjet e saj që të depërtoj në show-biznesin Amerikan.

Familja Kardashian po zhvishen me radhë

Nuk ka mundur t’i rezistojë tundimit të zhveshjes duke ndjekur kështu shembullin motrës së saj.Kourtney, motra e Kim Kardashian, vjen totalisht nudo, vetëm pak ditë para lindjes të fëmijës së tretë.

Dafina kthehet në kujtime!!

 Këngëtarja Dafina Zeqiri duket të jetë befasuar nga vetvetja se çfarë ka qenë në të kaluarën.Këngëtarja ka shkruar në Twitter se ajo është kthyer në kujtime duke parë këngët e albumit të saj të parë, “Knockout”.

Geti ka postuar një “M”! Çka është kjo…!?

 Zakonisht ai shfaqet me inicialet “MMV”, por çka po ndryshon në jetën e reperit?Getoar Selimi i cili po shijon jetën e tij 'single' ka postuar kohë më parë një shkronjë “M” ku shihen edhe krahët e engjëllit.

Victoria Beckham shpallet mbretëresha e British Fashion Awards 2014

Në ndarjen e çmimeve të modës, British Fashion Awads 2014, Victoria Beckham ishte mbretëresha e mbrëmjes.
Stilistja tërhoqi çmimin për Brandin më të mirë të vitit.

Madonna rrëfen varësinë nga droga

Teksa është zhveshur sërish për një tjetër kopertinë të një reviste, Madonna ka folur për përdorimin e lëndëve narkotike dhe tundimit ndaj tyre.
Por ndersa është rrëfyer se edhe ajo ka qënë e varur nga droga, ka provuar që të konsumojë shumë ujë që të largojë nga trupi lëndën narkotike.

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA