17 C
Shkoder, AL

84 VJET BUKURI, SOPHIA LOREN FESTON DITËLINDJEN

“Çelësi i suksesit tim qendron në faktin se kurrë nuk jam lodhur së mësuari. Nuk e kam humbur kurrë kureshtjen dhe dëshirën për sfida...

DIAGNOSTIKOHET PËR TË TRETËN HERË ME KANCER, AKTORJA: DO E MPOSHT

Këngëtarja dhe aktorja Olivia Newton-John ka folur për betejën e saj me një diagnozë të tretë të kancerit, duke thënë se do ta mundë...

MICHAEL JACKSON PO FITON MË SHUMË PAS VDEKJES, SESA KUR ISHTE GJALLË

Michael Jackson referuar disa dokumenteve të lëshuara nga gjykata po fiton para më shumë pas vdekjes, sesa kur ishte gjallë. Mbreti i popit, i cili...

PESË AKTORËT MË TË PAGUAR NË BOTË

Si çdo vit revista ‘’Forbes’’ ka përgatitur listën e aktorëve më të paguar në botë. Bien në sy aktorë të cilët kanë bërë histori...

TË SHTËNA ME ARMË DREJT KËNGËTARIT 50 CENT

Teksa 50 Cent dhe Tekashi69 po xhironin videoklipin e tyre në Brooklyn, dikush ka hapur zjarr mbi to. Sipas dëshmitarëve, në sheshxhirim një makinë...

“ZONJA E PARË MEZI PRET TË DIVORCOHET NGA DONALD TRUMP”

Zonja e Parë e SHBA po numëron ditët mbrapsht para se t’i kërkojë divorcin presidentit amerikan, Donald Trump. Ky është pretendimi i Omarosa Manigault...

NUK DO JUA MERRTE MENDJA KURRË! ZBULOHET PREJARDHJA E BEYONCE

Këngëtarja amerikane, Beyonce ka dalë në kopertinën e revistës "Vogue" duke hedhur poshtë të gjitha spekulimet se një njeri me ngjyrë nuk shet.   Në intervistë,...

RIKTHIMI I SPICE GIRLS, VICTORIA BECKHAM REFUZON TURNEUN

Të gjithë presin me padurim turneun e grupit legjendar “Spice Girls”, i cili do të zhvillohet në gjithë botën dhe mendohet se do të...

VDES “DJALI ZOMBIE”

Modeli i famshëm Rick Genest është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Monteral, Kanada. Ai njihej si “djali zombie” për shkak se...

NIK XHELILAJ NË SERIALIN E RI TURK

Nik Xhelilaj nuk di të ndalet. Shqiptari është shndërruar në një nga njerëzit më të përfolur në Turqi. Aktori është bërë pjesë e kastit...

Na ndiqni

79,546FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA