33 C
Shkoder, AL

TRUPROJA NXJERR NË ANKAND SENDET PERSONALE TË KËNGËTARIT PRINCE

Dalin në ankand sendet personale të këngëtarit Prince. Ato janë ruajtur nga ish-truproja e tij. Për kostumin e tij të veçantë të mëndafshit, vlera...

YJET E HOLLIVUDIT VIJNË NË SHQIPËRI

Dy aktorët e Hollivudit Mel Gibson dhe Jean Claude Van Damme pritet të vijnë në Shqipëri. Dy ikonat e kinematografisë amerikane, do të fillojnë...

SHKATËRRIMI I JOHNNY DEPP. NGA DEPRESIONI, TE VARËSIA NGA DROGA

Johnny Depp tregon më në fund të vërtetën, jo vetëm për gjendjen e tij fizike muajt e fundit. 55-vjeçari ka tronditur fansat dhe mediet,...

REPERI I FAMSHËM QËLLOHET PËR VDEKJE

Reperi XXXTentacion është qëlluar për vdekje të hënën në Broward County, Florida. 20-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Jahseh Onfroy, po largohej nga...

TË GJITHË MBLIDHEN NË ATDHE! PAS ERMAL METËS DHE RITA ORËS VJEN DHE ELENI...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira pritet të mbërrijë në Shqipëri. Pas suksesit që këngëtarja pati në Eurovizion me këngën “Fuego”, ajo pritet të performojë...

ALBANO BOGDO JEP LAJMIN E PAPRITUR, TËRHIQET NGA AKTRIMI

Aktori Albano Bogdo, ka vendosur të japë dorëheqjen nga aktrimi. Ai ka befasuar ndjekësit e tij duke iu thënë që për arsye shëndetësore e...

WILL SMITH HEQ NGA POSTIMI FLAMURIN E KOSOVËS, VENDOS TË SHQIPËRISË

Këngëtari dhe aktori i njohur Will Smith lancoi dje një video në rrjetet sociale dhe në youtube ku bënte promovimin e këngës zyrtare të...

KONFIRMOHET, TRUPI I VDEKUR ËSHTË I KËNGËTARIT TË FAMSHËM

Trupi i gjetur në një port në brigjet e Firth of Forth është konfirmuar si trupi i këngëtarit të zhdukur Scott Hutchison. Trupi u gjet...

AURELA GAÇE NA KTHEN PAS NË KOHË, SJELL ‘TË DUA’

Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj të fundit. "Të dua" titullohet balada e dashurisë së Aurelës. Me një videoklip mjaft të veçantë, këngëtarja e famshme...

SHEFI DËRGON 500 PUNONJËS ME PUSHIME ME HAWAII

Ben Affleck ka një zemër të madhe. Aktori di si të trajtojë punonjësit e tij. 45-vjeçari pasi mbaroi xhirimet e filmit të ardhshëm "Triple Frontier"...

Na ndiqni

76,063FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA