30 C
Shkoder, AL

GALAXY S10+, I PARI CELULAR ME PESË KAMERA

Është thënë për muaj me radhë se Galaxy S10 i ardhshëm i Samsung është duke u formuar si telefoni më emocionues i kompanisë në...

NOKIA 3310 VJEN ME NJË MODEL TË RI LUKSOZ NË NDER TË PRESIDENTIT PUTIN

Jo vetëm që gjigandi i telefonave, Nokia 3310">3310 u kthye në një version të ri më “smart”, por tani mund ta gjeni edhe të personalizuar me figurën e Putin.

TË NDËRRONI SHPESH PASWORD-IN, JA NJË ARSYE PSE NUK DUHET TA BËNI

Fjalëkalimi i kompjuterave, telefonave, email, apo rrjeteve të tjera sociale është një ndër proceset me të cilin ne duhet të bëjmë kujdes.

BLACKBERRY NUK DO TË PRODHOJË MË TELEFONA

Blackberry ka vendosur të ndalojë prodhimin e smartfonëve tashmë një aktivitet 14 vjeçar për të.

ÇFARË NUK DUHET TË BËNI NË INSTAGRAM

Instagrami së fundmi është kthyer në një rrjet social që zë shumicën e kohës tek shumë përdorues.

WHATSAPP ME TË NJËJTAT VEÇORI SI FACEBOOK

WhatsApp në celularët me sistem operimi Android do të marrë një veçori të re, përmes së cilës përdoruesit do të jenë në gjendje që të vendosin statuse me tekst me ngjyra, në vend të fotografive dhe videove.

“THE WALL”, TELEVIZOR PËR AMBJENTET JASHTË SHTËPISË

Samsung ka prezantuar në IFA 2018 në Berlin “The Wall” ose Muri, një ekran revolucionar Micro LED i projektuar për sipërmarrjet dhe ambientet jashtë...

RANGE ROVER 2019 VJEN SI HIBRID I ELEKTRIFIKUAR

Tashmë dihet se Range Rover do të arrijë më 2021, por para se të arrijë ky model tërësisht i ri, Land Rover ka vendosur...

Apple me iPhone5SE, iPad Air 3 dhe MacBook në Rose Gold?

Thashetheme të fundit sugjerojnë se Apple do të zgjerojë ofertën e saj edhe me ngjyrën Rose Gold për disa nga produktet e saj. Pretendimi është se Apple vërtetë do të ofrojë iPhone5SE, iPad Air 3 dhe MacBook 12 inç në ngjyrën e famshme Rose Gold.

Ja të gjitha diferencat midis iPhone 7 dhe 7 Plus

Të gjithë zërat rreth iPhone 7 kanë një pikë të përbashkët: iPhone i ardhshëm do të ketë të njëjtën pamje me modelin aktual, ma pak ndryshime, por do të sjellë disa risi mjaft interesante.

Na ndiqni

77,197FansaPëlqeje
2,720NdjekësitNdjek
179NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

BOTA